Wpis z mikrobloga

#gothic #gothicremake

Szkoda mi słów na tych dzbanów co tu piszą. Marzyliście latami o gothic 5 albo remaster, ogrywaliście wszystkie części po 10 razy wszystkimi klasami i na wszystkich lhiverah, returningach i mrocznych tajemnicach że wam to chyba zaszkodziło.
Ja może lepszy nie jestem ale więcej rozsądku mi zostało.
Przecież sama wieść o remasterze to dobry powód do obalenia skrzynki wódy.
A zamiast szczęścia widzę tylko roszczeniowe pieprzenie z jakim nie spotkała się żadna gra ani mod, nawet te do gothica.
To do dupy i tamto do dupy, światła za dużo, walka do dupy, kamera do dupy, postaci do dupy, dialogi do dupy, klimat do dupy, bezi do dupy, nie widać siuraka.
Zachowajcie rozsądek i perspektywę bo to konstruktywna krytyka nie jest.
Są i jeszcze głupsi, tacy co wogóle nie chcą żeby ktoś śmiał śmieć tykać ich boskiego gothica bo to gra idealna i każda zmiana to HEREZJA. Tym to już nic nie pomoże.
Jeśli macie zastrzeżenia to piszcie jakie i jak je naprawić i wysyłajcie do thq a nie tylko lejecie swoje żale gdzie nikt wam nie pomoże.
Mogę wam nawet na angielski przetłumaczyć za Allah zapłać, elo.
  • 10
  • Odpowiedz
@LegionPL Zluzuj tykwę. Hejt motywuje bardziej niż błogostan, więc i częściej można zobaczyć wysrywy niż peany - ale to nie powinno zaburzać indywidualnego spojrzenia na sprawę.

Tylko devowie będą mieć wgląd w dane z ankiet i jest raczej pewne, że wezmą je pod uwagę.

  • Odpowiedz
@kotellek: Ja jestem stoickim mistrzem także problemu nie ma. Thq wydało demo i prosi o opinie, tak to trzeba traktować a oni oburzeni jak ksiądz w burdelu. Można im napisać co robią źle, jak to poprawić i to nawet nie przebierając w słowach skoro sami chcieli. Ale nie zwalnia to z korzystania z rozumu i jego darów.
Pychą i głupotą jest uważać że ONI muszą zrobić grę taką jaką Ja
  • Odpowiedz
Mamy 2019 rok. Remake będzie dostosowany pod obecnego gracza, nie oszukujmy się. Łatwa rozgrywka, paleta kolorów (przynajmniej w remake) z góry już była nastawiona na amerykańców i bohater komentujący wszystko bez ładu i składu. Oczywiście rady sobie wezmą do serca, ale nie będą celować w Polskę i Niemcy bo gra ma się jak najlepiej sprzedać... jedyny duży plus, że zrobili demko, zamiast wydać kolejną Arcanię… no ale w końcu to w ich
  • Odpowiedz
@LegionPL: a wisienką na torcie jest fakt, że 3/4 tych co mają największy przyjeb do remake gothica kupili za hajs rodziców w gazecie i teraz na promce "cała saga za 4pak harnasia"... A jak wyjdzie remake to najpierw torrent a potem na promce "remake za 0,5 żubrówki".
  • Odpowiedz
a wisienką na torcie jest fakt, że 3/4 tych co mają największy przyjeb do remake gothica kupili za hajs rodziców w gazecie i teraz na promce "cała saga za 4pak harnasia"... A jak wyjdzie remake to najpierw torrent a potem na promce "remake za 0,5 żubrówki


@HachiRoku: no i co to ma do tego
ja kupiłem za hajs rodziców mając 9 lat i co teraz
jesteś bardziej #!$%@? niż ci
  • Odpowiedz
@Maou: źle się wyraziłem. Chodziło mi, że ludzie którzy sami nie wydali na Gohtica więcej niż 20zł a na remake nie wydadzą więcej jak 30zł uważają się niemal za współwłaścicieli marki i jeśli im się nie podoba to THQ ma porzucić pracę.
  • Odpowiedz
  • 0
@multikonto69 W jakiejś części na pewno, naoliwieni barbarzyńcy i wielkie topory hehe.
Tak czy siak wrzucili coś co można obiektywnie ocenić, może być mniej lub bardziej podobne do pierwowzoru ale to nie jedyna słuszna miara jakości. Jak widać po tobie jakiekolwiek zmiany lub dodatki mogą być i będą krytykowane.
Trzeba będzie ocenić całość by wydać werdykt co bylo dobrze a co nie i co przeważa.
Rozumiem o czym mówisz, bo w
  • Odpowiedz