Wpis z mikrobloga

Mircy, pomóżcie proszę jak nazwać firmę zajmującą się szeroko rozumianą kontrolą przeciwpożarową? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś ma jakiś pomysł? Nie chce jak wszyscy w tym aspekcie nadawać nazwy firmie ...-poż ( ͡º ͜ʖ͡º) #pytanie #firma #biznes
  • 23
@TowerBridge: Bardzo chętnie, bo ja totalnie nie mam pomysłu () chcę zacząć z nowym rokiem.
@levusek1992: @BShKF: Miejcie honor i godność człowieka, plis ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś krótkiego i chwytliwego!
myślałem o suppoż, ale ciężko się wymawia, i może warto odejść od pomysł z -poż na końcu?
@parathormon

A może Straż Ogniowa czyli starodawna nazwa Straży Pożarnej już dzisiaj nie użawana? Moglbys pokombinować z tą nazwą jeśli nie chcesz tak po prostu Straż Ogniowa np Cywilna Straż Ogniowa lub Inspekcja Straży Ogniowej. Brzmi legit i profesjonalnie.
@parathormon: Wbrew pozorom nazwa kończąca się na -poz lub coś podobnego co może wpisać potencjalny klient w wyszukiwarce to nie jest zły pomysł, bo jest duza szansa na to, że będziesz szybko w czubie wyszkiwania jeśli nazwastrony=nazwafirmy=popularna w branzy fraza