Wpis z mikrobloga

Dzisiaj odebrałem #wykopaka od @kondek i w końcu siadam przed komputerem by zdać relację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak tylko ją otworzyłem to wiedziałem, że gdzieś na Mirko widziałem tego narysowanego Jegomościa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie paczka przypasowała idealnie - żałuję tylko, że kurier Inpostu nie dostarczył jej wczoraj do paczkomatu to wykorzystałbym pietruszkę do kapusty z grzybami ;) Ale nie ma tego złego - będzie jedzone w weekend.
Skarpety bardzo fajne i co najważniejsze - ciepłe. Must have by ubrać je na Święta. Alkohol zostawiam na sylwka - szczególnie ciekawi mnie piwo-samoróbka ale Becherovka też wygląda ciekawie () Herbata już posmakowana (bardzo dobra), świeczka czeka na swoją kolej do zapalenia, a słodycze już prawie zjedzone ;) Gąbka już czyściła szyby w aucie :D Pompka niestety będzie musiała troszkę jeszcze poczekać ;)
Zatem dziękuję i mam nadzieję, że otrzymasz od kogoś równie dobrą pakę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
grykom - Dzisiaj odebrałem #wykopaka od @kondek i w końcu siadam przed komputerem by ...

źródło: comment_O4bzNozhcLguqLAgTCnk5DmIFw1wVQj9.jpg

Pobierz
  • 2