Wpis z mikrobloga

tylko, ze misjonarze buduja tam szkoly i ucza dzieci, Jezus tam jest dodatkiem.

Ciekawe jak byś zareagował jakby muzułmanie budowali w Polsce szkoły wyznaniowe, mówiąc, że przecież uczą dzieci, a Allah to jest tylko dodatkiem. Nie mówiąc o tym, że nawracając tamtą ludność tworzą konflikt religijny, w którym potem umierają. Gdyby katolicy nie #!$%@? się do Afryki ze swoimi mitami, to problemu by nie było.
@peszmerd:
  • Odpowiedz
Ciekawe jak byś zareagował jakby muzułmanie budowali w Polsce szkoły wyznaniowe,


@pat1ryk: wyczuwam lekką różnicę pomiędzy szkołą wyznaniową w Warszawie a szkole z bambusa gdzie ucza dzieci liter. Nie odpisuj nawet bo jesteś na czarnej bo na kretynów nie mam wiecej czasu
  • Odpowiedz
@FlasH: Różnica miedzy prawakami a feministkami jest taka. Że prawaki zasadniczo nie są chętni do zapraszania do swojego kraju wyznawców kultu, który zabija chrześcijan..
  • Odpowiedz
@fen1x: A feministki zapraszają do swojego kraju ludzi, którzy zabijają kobiety?

Poza tym... zdaje się po prostu, że prawaki nie chcą konkurencji - najchętniej sami powybijaliby wszystkich, którzy nie podzielają ich poglądów.
  • Odpowiedz
A feministki zapraszają do swojego kraju ludzi, którzy zabijają kobiety?


@FlasH: Nie, zapraszają ludzi, którzy traktują kobiety na równi z psami.

Poza tym... zdaje się po prostu, że prawaki nie chcą konkurencji - najchętniej sami powybijaliby wszystkich, którzy nie podzielają ich poglądów.


@FlasH: Masz jeszcze jakieś złote myśli którymi chcesz się podzielić?
  • Odpowiedz
@FlasH aha...

Więc misjonarze nie mają nic wspólnego z prawakami, ale przestępcy już tak xddd

Nie wiem w rozmowie o lewakach mam wklejać zomo czy SB? xD czy antife i jej terrorystyczne akcje? xDxx

I jak się nie odnosisz do komentarza to nie wołaj bez sensu
  • Odpowiedz
@FlasH aha...

Więc misjonarze nie mają nic wspólnego z prawakami, ale przestępcy już tak xddd

Nie wiem w rozmowie o lewakach mam wklejać zomo czy SB? xD czy antife i jej terrorystyczne akcje? xDxx

I jak się nie odnosisz do komentarza to nie wołaj bez sensu
  • Odpowiedz