Wpis z mikrobloga

Prosze Państwa kuc przemówił abyśmy mieli zazdrościć jego popularności i uważać zapiehdalanie w robocie jako szczyt ,,nierobstwa" (ʘʘ)

Jedyny wysiłek jaki wkładasz to żrąc ten hot dog z żabki. ()

#axeliocontent i jego #kucologia przebija typową #logikaniebieskichpaskow

Kurde kozak, bo tylko cezary się odezwał i już axelek zamiast dac bana hejterowi to odpisuje (edytując po drodze) po nocach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BananowyKochanek - Prosze Państwa kuc przemówił abyśmy mieli zazdrościć jego popularn...

źródło: comment_f7VMFQMSFVHafhNJSTDZvxbURHIxnr8a.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: cały ten hasztag to jedna wielka zazdrość. On ma więcej charyzmy niż Wy wszyscy na tym hasztagu razem wzięci. Dziwi mnie, że się Wam chce w ogóle tracić jakikolwiek fragment Waszego życia na to, żeby śledzić kogoś, kim gardzicie i na kogo tylko czekacie, aż mu się posypie i tak już posypane życie. Z drugiej strony podziwiam Was, że dajecie mu tyle energii i zapału, żeby jednak coś tam
  • Odpowiedz
@ryszarch: teoretycznie masz racje tylko, że on sam pajacuje przez takie krzywe akcje dolewając już benzyne do ognia. Może i zazdro jakies tam jest, bo po co się starać w życiu skoro można tak jak on robić wszystko w konia przy okazji mieć zawsze to wyjscie awaryjne.

Ja i tak ostatnio mam zajecie, aby zeskanowac analogowe zdjecia rodzinne na dysk zewnetrzny, także w czasie, kiedy skaner robi swoje to przegladam co tam on i inni wyprawiaja.

Wiesz ja wolalbym, aby pokazał tą swoja kolekcje VHS, gdzie szczerze recenzują ją. Tak samo poldek, no niby w reklamie kanalu mowi ,,pokazuje serwis konsol" (ja raczej widze, ze on komus zleca, bo nie ma czasu) to mialby auto i moze pokazywalby co przy nim robi. No nie wiem jest sporo tematów co jest interesujących ale co z tego jak on to
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: jedno jest pewne, nie wyleczymy go z tego. I mnie też na łzy politowania bierze, jak słyszę, że on coś o serwisie mówi, jak nie rozróżnia plusa od minusa. No generalnie jedyne, co sprawia, że nie mogę go słuchać, patrzeć na niego i w ogóle słabo mi się robi, to gdy właśnie robi z siebie takie nie wiadomo co, a w rzeczywistości nie potrafi nic. I dobra, nikt nie
  • Odpowiedz
@ryszarch: wiesz dla mnie to jest przyklad takiej anty-motywacji, gdzie poznaje elementy, których wykonanie może spowodować jakąś lipe w życiu.

Gość mieszka w tym samym województwie co ja to wiadomo, że jak to babka na targu interesuje co tam kowalska robi.

Nie umie wielu rzeczy (albo i tak wie, ze zawsze ktos inny mu to zrobi po znajomosci) , a najbardziej mnie wqrwia u ludzi myslenie typu ,,bo ja sie na tym nie znam, a ty sie znasz i to dla ciebie chwilka" ale z drugiej strony ma ogarniete tiptop konta do zarzadzania kasa oraz ma czas na zakładanie
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: to nowe? kwitesencja korwinowego szuractwa niestety, kazdy "bycie soba" uwaza za prace, to ze raz dal w morde smieciowi w twnu czy tam byl stojakiem do kamery konona nie uprawnia do wyciagania reki po pieniadze prze 25lat bezrobocia tak jak kononowicz XD

konon podobno na bezrobociu juz 25 lat wyliczyli ze wlasnie minelo XD axelio chyba tez tak chce xD
  • Odpowiedz
@ryszarch: no ale z czego leczyc? z bezrobocia? z zycia w bialymstoku (gdzie gowno placa)? z braku pieniedzy?
mialby normalna prace to bylo by go stac na poloneza zreszta na ch komu polonez w 2020r? nawet prawa jazdy nie ma
kupilby sobie jakas 125tke albo skuter

zreszta nie zdziwilbym sie gdyby byl naziolem razem z czeczetka skoro pojawial sie na demach onru i zadrugi, publicznie krzyczal ze ten typ z
  • Odpowiedz
@acctim: to z dziś jest (no po północy dla gościa odpisywał). Od tej kasy od widzów i ,,sławy" im sie we łbach wali.

I tak musi miec kat.B na 125 :P Jedynie na dowód ma a raczej miał 50cm3, bo obecnie to AM i trzeba wyrabiac jak młodziki karte motorowerową.

Kolejna sprawa to i tak bedzie gadal ,,to ja sie nameczylem z tym prawkiem i to tylko
  • Odpowiedz
@Krypta_VHS: moze to nie jest zbyt dobry przyklad ale moglby troche popatrzec jak NPC jezdza w GTA, ETS2 a najlepiej to w realu.

Ogolnie z tym jezdzeniem na dowod to jaja sa, bo ilu to wsiadalo na skuter i miala innych w 4 literach. Zrobiles karte rowerowa to ok cos tam wiesz i mamy zabezpieczenie (cofniemy dokument) jak zlamiesz przepisy.

Z 125 to i fajnie zrobili i lipnie. Powinno byc,
  • Odpowiedz
Wiesz ja wolalbym, aby pokazał tą swoja kolekcje VHS, gdzie szczerze recenzują ją


@Bananowy_Kochanek: interesuja cie recenzje typa ktory absolutnie nie zna sie na kinie? XD jego opinia jest wartosciowa co najwyzej do okreslenia stanu okladki xD Rownie dobrze moglbys sie Mietka spod monopola zapytac o zdanie
  • Odpowiedz