Wpis z mikrobloga

Nagrzany helupką z literaturą piękną czytaną przyjemnie i kulturalnie,pod kocykiem odpoczywam po trudach i znojach dnia. A prostactwo zachla pałe ogólno dostępnym i podłym w działaniu alkoholem ; po lekkim owszem miłym smyrnieciem gaba , nie poprzestanie na tym etapie tenże polack. doprowadzi się do stanu w którym pobije matke polke , zacznie awanture ,jeśli to młodszy polack w typie "młody gniewny" #!$%@? przystanek w akompaniameńcie samczego okrzyku bojowego "KUUURWA". ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale dla 99% społeczeństwa to ja jestem przestępcą- degeneratem ćpunem najgorszym. Bo przecież wstrzyknięcie w żyłe rozs ądnie dobranej dawki heroiny czyni mnie "dzieckiem z dworca zoo. Jakie są wasze opinie i przemyślenia po zapoznaniu sie z pow. Wsrywem #narkotykizawszespoko #przemyslenia
kuba-jikj - Nagrzany helupką z literaturą piękną czytaną przyjemnie i kulturalnie,pod...

źródło: comment_SGFZmX7eZvGY7zuxoLjGdzVbRy3jncG9.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@typowyhomar Przecież to nie on. Ten na zdjęciu to bardzo zasłużony użytkownik tagu. Pisze poradniki o redukcji szkód i odstrasza dzieci od ćpania, udostępniając zdjęcia swojej twarzy.
  • Odpowiedz
@kuba-jikj: @kuba-jikj: Helupę brałem parokrotnie i chociaż nie waliłem już jej prawię dekadę ciągle pamiętam ten stan do którego każdy kawałek mojego ciała chciałby wrócić. Doznałem od tego czasu wiele szczęśliwych chwil, ale muszę przyznać, że nie da się tego nawet w małej części przyrównać do błogości heroinowej. Takie rzeczy jak ślub, wzięcie na ręce swojego nowo narodzonego dziecka czy spełnianie się zawodowo - wszystko to jest kilka rzędów wielkości
  • Odpowiedz