Wpis z mikrobloga

@Dawid96: @vanillah: Po wuj one się babrzą w te makabryczne ciąże? Skoro to takie nieprzyjemne...

Same się ładują, bezsensownie kontynuując tym samym projekt zwany życiem i jeszcze myślą, że łaskę tym komuś robią.

Jeśli celowo wdepnę na stalowy kolec gołą stopą - to będzie bolało. i co? stanie się to na moje własne życzenie. nie ma się czym chwalić.

Rozsądne różowe namawiam do #antynatalizm. Przerwijmy
  • Odpowiedz
@vanillah: no o tym że podczas porodu mają takie dawki hormonów i znieczulaczy od swojego ciała że conajmniej połowę kopniakow w krocze należy anulować to już nikt nie wspomni.
  • Odpowiedz
@vanillah: tak jakby różne rodzaje bólu dało się ze sobą faktycznie równać. Kobiety, które wypisują bzdury, że one to takie wonder women to po prostu idiotki. Ale jak facet w domu czegoś nie zrobi to klepią dziobem zamiast zrobić same.
  • Odpowiedz
@vanillah Podobno większość kobiet, która doświadczyła obu rodzajów bólu, uważa że kolka nerkowa jest bardziej bolesna niż poród. Oprócz tego naukowcy twierdzą, że mężczyźni odczuwają ból intensywniej od kobiet. Skoro miewam kolki nerkowe regularnie mniej więcej od osiemnastego roku życia, to oznaczałoby że wygrałem ten konkurs na to kto jest lepszy bo go bardziej boli i w nagrodę mogę kopać autorkę tego obrazka po piździe do nieprzytomności? ( ͡° ͜
  • Odpowiedz