Wpis z mikrobloga

Dla chada lodzik od nagiej julki 9/10 jest normalnym elementem życia. Po prostu, chce to ma. Nie musi się jakoś szczególnie starać. Leży sobie zadowolony, a ona go zaspokaja. I jeszcze jak się stara! I pewnie jest bardziej podniecona niż on, bo to chad. A dla mnie np. to jest coś kosmicznie nieosiągalnego. Kuźwa, tyle rzeczy mogę w życiu osiągnąć, cały świat stoi otworem (nie, nie jestem przegrywem), mogę kupować rzeczy, podróżować, chodzić do kina itp. Ale seksy to coś z innego wymiaru niemalże.

#przegryw
  • 16
@LajfIsBjutiful: Mu nie wytłumaczysz. Próbowałem. On nigdy nie ruchał za darmo i będzie się kłócił że wie lepiej jaka jest różnica między ruchaniem za darmo a ruchaniem dziwek nawet z kimś kto ma obie te rzeczy na koncie.

Z resztą miał mi pokazać gdzie niby na śląsku można kupić sobie seks na roksie i się poddał. To jest jeden z tych który pójdzie do kobity co ma 35 lat i więcej
@Solstafir: mnie cały czas zastanawia gdzie oni niby znajduja te super divy, które mega sie staraja za 200zł. To brzmi jak pitolenie Januszy jakiego to super golfika, którym niemiecki dzaidek jeżdźił do kościoła kupili za ułamek normalnej ceny
@Eugeniusz_Zua: Mam naprawdę obcykane wszystkie laski z roksy na całym śląsku (no może poza Częstochową). Najlepsza laska jaka jest to ma ponad 20 lat, braki w uzębieniu, jest brzydka z twarzy, śmierdzi potem i papierosami i kasuje 400zł za godzinę. I to jest ten top. Wszystkie inne są jeszcze gorsze.
@Eugeniusz_Zua: Na śląsku nie ma nawet za 500zł. Jedna która się kwalifikuje na seks z nią kosztuje 700zł i podróżuje po Polsce i czasem bywa na śląsku.
Taka ciekawostka: 9 lat temu była dużo lepsza, była nastolatką, i kosztowała dwa razy mniej. Do takiej to bym chodził :)

*Poprawka, gdy pisałem o tej bezzębnej śmierdzącej to ona ma ponad 25 lat.