Wpis z mikrobloga

Co sie dzis odyebao na #silownia xD
Robiłem wykroki, odłożyłem talerze na 30 sek i sobie usiadłem tyłem do nich. Wracam robić serie i jakaś laska mi je zakosiła XD. Potem chce robić rozpietki na bramie, podchodze do pustej, wolnej bramy i znikąd zjawia się typ że przecież ćwiczy tu xD no ale nic, mówie że zrobimy na zmiane i nagle z drugiej strony pojawia sie kolejny, który mówi że już robi z nim xD Totalnie #!$%@? poszedłem robic bica sztangą, zrobiłem serie, odłożyłem sztange i przyszła kobita, nic nie zapytała tylko od razu ją wzieła. Myśle sobie machnie serie i pójdzie albo zrobimy na zmiane, nic bardziej mylnego XDDDDDDD wzieła ją i szybko uciekła na drugi koniec siłki XDDDDDD nawet nie wiedziałem co zrobic co powiedziec XD zabrałem więc ostatnią sztangę o ciężarze którym da sie ćwiczyc, uciekłem do jakiegoś rogu i siarczyście sie spierdziałem żeby nikt nie zabrał mojego skarbu, nigdy więcej nie pojde na siłke w godzinach szczytu. Troche #zalesie
#mikrokoksy
  • 10
  • Odpowiedz
@60scnds: najgorzej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Magiczny_Mateusz: już się boje, trzeba bedzie chodzić z samego rana albo przed zamknieciem ()
@johnmorra: biedny student here, więc wybrałem najtanszą sieciówke. Ogólnie jest kulturka, dawno takich incydentów nie było, przynajmniej nie jednego dnia xD
@Szimu: zawsze sie przyda, ale w 2 pierwszych sytuacjach chyba nie było wiele do zrobienia xD
  • Odpowiedz