Wpis z mikrobloga

Cześć, rok temu kupiłem klasyczną, białą koszulę z mankietami na spinki od Bytom ale po przymiarce do marynarki w domu okazało się że jedno do drugiego nie pasuje. Przespałem czas na zwrot, koszula była tylko raz przymierzona i od tego czasu wisi w szafie.
Cena wywoławcza 200zł, wolałbym OO w Warszawie, rozmiar widoczny na zdjęciu metki, poniżej link do strony Bytom.
https://www.bytom.com.pl/p-bf0-04-05a-koszula-london-14n
#modameska #warszawa
CheapiesLover - Cześć, rok temu kupiłem klasyczną, białą koszulę z mankietami na spin...

źródło: comment_TNBV6Yv1sOmSShdxv90uOv6P4x5ns7cw.jpg

Pobierz
  • 11
@morti92: niestety ale nie jest wystarczajaco wyedukowany w tym kierunku, nie wiem czy mam sie bronic, czy Ci przytaknac, koszule kupilem w malym sklepie stacjonarnym w CH Promenada, jezeli znalazlby sie chetny to oczywiscie dolacze paragon
W razie dalszych pytam o kod zajrzyj do sklepu, sprawdz kody koszul z wieszakow i nie zapomnij napisac co z tego wyszlo
@CheapiesLover: aktualnie jest jakies promo na Bytom, w ktorym to mozna kupic 2 koszule w cenie 1 - Twoja wychodzi 150 zl. Niestety, trzeba bylo zwrocic, bo wiecej jak 100 zl to za nia nie dostaniesz (jesli w ogole tyle). ¯\_(ツ)_/¯ lepiej juz ja sobie zostaw - lepiej miec wiecej koszul, niz mniej.