Wpis z mikrobloga

Czas zemsty nadszedł :) Założyłem na Badoo profil damy, która mnie kiedyś ładnie #!$%@?ła. I chłopaki nie łudźcie się. W 10 minut 300 polubień, dodatkowo z miejsca premium za free. Więc widzę kto dał serce. To jest dramat i można uznawać facetów za frajerów tam. Jeśli jesteś Chadem to masz jakieś szanse. Zwykły chłop w życiu. Zginie w setkach polubień.
#badoo
  • 16
@dawcza836: Jak krzywdzące jak to laski wybierają z kim się spotykają na tych portalach a jak kolesie coś mają z głową ze laska czeka by tylko takiemu odpisać czy coś to już jest dawno przereklamowane mają to gdzieś i same wybierają ale #spermiarz czeka a może odpisze
Spermiarze już tam piszą oczywiście :) Wykorzystam ich chęci i potencjał #!$%@? :) Jak Ci się zbierze kilka tysięcy polubień to ja wątpie, że takie Panny oglądają kto to ich lubi, wybierają z pierwszej strony kogoś do sprawdzenia i tyle. Potem kolejny i kolejny. Zwykły szarak, żeby się przebić to ciężko ciężko.
@NDSS: Że aż na taką skalę to działa to się nie spodziewałem , ta dziewczyna jest w sumie taka przeciętna tak naprawdę , jest dużo ładniejszych od niej. Tam nawet otyłe mają taką atencję??? Heh te różowe mogą sobie wedle uznania z nami pogrywać , przez taki szajs jak #badoo
@NDSS: Generalnie, to dobrze by było, żeby każdy facet który się szanuję skasował to Badoo w diabły i niech księżniczki same tam zostaną. Wbiłem dziś na to lewe konto, masakra już ponad 1000 polubień i sporo wiadomości. Jeszcze trochę i atakujemy :)