Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy. Mój młodszy 12letni brat w tym roku dostanie ode mnie pod choinkę swoj pierwszy zapach. Co polecacie dla osoby w takim wieku? Zapach do szkoły dla młodego człowieka.
#perfumy #pytanie
  • 60
  • Odpowiedz
@Good-Bad: ja również uważam, że Kouros to świetny zapach dla takiego młodego chłopaka. Jest bardzo uniwersalny i podoba się praktycznie wszystkim. Zdecydowanie warto.
  • Odpowiedz
@Good-Bad Ja bym poszukał czegoś z grupy fougere, czyli grupy zapachów trawiastych, trochę zielonych: kumaryna, wetiweria, lawenda, bergamotka. Tak jak byś wąchał mężczyzne 30+ lat temu. Klasyka. W każdej drogerii powinni ogarnąć i ci doradzić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Good-Bad: pewnie jakiś świeżak, sprawdź dolce Gabbana light blue dla niego, dla niej zresztą też super zapach.( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam
  • Odpowiedz
@Good-Bad Oczywiście, że trollują. To gówno śmierdzi jak tani odświeżacz do kibla, dosłownie. Chyba, że ktoś mnie strollował i wlał odświeżacz do kibla do mojej próbki, którą sobie kupiłem. Do tego cena 250 zł /100ml za ten badziew to czysta kpina xD
  • Odpowiedz
@eric2kretek Jak ci się ten zapach podoba, to mogę ci wysłać moją próbkę, bo chyba mówimy o innych zapachach. Żaden mężczyzna o zdrowych zmysłach nie może go uznać za atrakcyjny
  • Odpowiedz