Wpis z mikrobloga

@wruci Jak się nie potrafi jeździć to tak jest. Wystarczy przewidywać zachowania i nie tamować ruchu i nic niebezpiecznego się nie dzieje. No chyba że się jeździ tylko w niedziele do kościoła to zagrożenie jest ogromne :D
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Flisu95: Widzę, że bije z ciebie doświadczenie i zdolności przewidywania zachowań nieprzewidywalnych kretynów. Nie wysłałem jeszcze żadnego zgłoszenia, ale kilka zarchiwizowałem i w wolnym czasie zgłoszę (m.in.gwałtowne hamowanie przede mną, po wcześniejszym wymuszeniu, groźby karalne, przejazdy na kilkusekundowym czerwonym, etc.). Debili trzeba eliminować. Policji jest za mało, mandaty za niskie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XNiemcu: Full HD. Dokładnie mam MIO 792 wifi pro + a20 (kamera z tyłu), niestety ten komplet kosztował powyżej Twojego budżetu. Optyka jest nardzo dobra także w nocy. IMO lepiej kupic full HD z dobrą optyką i dużą, szybką kartą. 4K jest przereklamowane ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@XNiemcu: Navitel r1000. Mały, poręczny, montaż na magnesie (wytrzymuje nawet patatajkę na Olszynie). Wifi, jakość obrazu bardzo dobra. Rok w użyciu.
@XNiemcu: co za gowno. Pokazalo mi, ze dodalem dwa komentarze, jeden usunalem, a teraz patrze i nie ma zadnego xD.

Masz dwie opcje:
Tansza to 70mai dash cam pro (mosul gps raczej zbedny)
Drozsza to viofo a119/viofo a129 (w zaleznosci czy chcezz kamere z tylu tez)
@XNiemcu: jeździ VioFo A 119 v2 (z gps) od chińczyka brana w sierpniu oraz 70MaiPro też od chińczyka. A119 270 zł, 70MaiPro 190 zł. (do tego trzeba rzecz jasna dokupić kartę microSD jeszcze, także jeszcze z 50-80 zł dolicz).

Tu masz surowe nagranie z VioFo A119 : https://drive.google.com/open?id=11p95JSWgeDzqNuWtfseCJSbnNqqdut9U

obie nagrywają 1440 p 30fps, czyli wyżej niż FullHD ale niżej niż 4K. Ale szczerze to wolałbym to 1440p i 60 fps niż