Wpis z mikrobloga

Mirasy macie pomysł czym może być spowodowana ogólne zmęczenie ? Nawet jak śpię normlanie to często przez dzień mnie łapie ochota na spanie :D Przez co straciłem motywację chodzenia na siłownię a kiedyś mogłem chodzić codziennie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wszystkie badania mam wporządku. Ewtualnie czy jakaś suplementacja mogła by polepszyć ogólne samopoczucie?

#mikrokoksy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zgredzimierz: Taka pora roku. Brak światła. Poproś w aptece coś na zmęczenie/wzmocnienie - miks witaminy D i jakiś innych odpadów - powinno trochę pomóc. Tylko uważaj jak mówisz "coś na wzmocnienie" - u mnie Pani od razu pomyślała, że mówię "szyfrem" i przyniosła suplementy na erekcję.
  • Odpowiedz
@Minetqa: ja mieszkam w UK i zamawiam w aptece internetowej. Wpisalem na szybko w wyszukiwarce i do Polski tez można zamówić ze sklepów internetowych. Sprzedają to w tabletkach po 100mg lub 200mg. Na mnie jednak za bardzo kopie do codziennego użytku tyle. Pół tabletki czyli 50mg styka mi rano na cały dzień. To musisz już sam wyczaić ile u ciebie będzie ok. Musisz tylko skupić się na zajęciach jakie masz
  • Odpowiedz