Wpis z mikrobloga

Ciężko będzie przetrwać te święta podczas gdy p0lka mnie już dawno nienawidzi i będzie skakała po przyrodzeniu chada i nie mam celu w życiu a mój byt to pomyłka przez p0lackie geny nic nie ma sensu wszyscy zdychniemy nasze życie było skończone zanim się zaczęło
#przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
@MEXICANO23: p0lka mnie zniszczyła a alkohol poprawia te wpisy to ogromna rozpacz bez ładu i składu przeważnie ale jeeebac p000lki śmierdzące
  • Odpowiedz
@sebe: Chleje codziennie conajmniej 0,5 l wódy ( smakowej ) . Potrafię zrozumieć Twój stosunek do chlania - gdyby nie alkohol może dziś już bym nie żył. Druga sprawa.. Gdzie tu sprawiedliwość ja czy Ty mamy wielkie gówno od życia, a taki chad nic nie robi, a ma wszystko. A wszystko zawdzięcza cięzka pra.... yy genom i niczemu innemu xD
  • Odpowiedz
@PozytywnyWariat: dokładnie pieprzony chad nie ma sprawiedliwości alkohol tylko został pozostaje chlać aż do uszkodzenia wątroby i śmierci wielka rozpacz być samotnym bez ukochanej osoby być zdradzonym
  • Odpowiedz
@sebe: No ja pisze już po0,5 a lece dalej bo sobota. Pewnie gdybym był chadem to dziś bym nie pił, a melanżował i ruchał julki. Ludzie i tak powiedzą, że to moja wina i żebym szedł pobiegać(,)
  • Odpowiedz
@PozytywnyWariat: ja już jestem tak nawalony że zaraz pójde spać a rano wstanę z ogromnym bólem większym niż teraz z samotności ale tak to jest po ogromnym chlaniu normicy powiedzą swoje ale bez mordy chada nic nie osiągniemy na domówce jako chadowie mielibyśmy wszystko i więcej na melanżu ale niestety będziemy pić w swoich piwnicach aż zdychniemy marnie nie dla nas ukochane p0lki dobre życie rodzina
  • Odpowiedz