Wpis z mikrobloga

12 darmowych gier od Epic w dniach 19-31 grudnia

zapowiedź ze strony epic:
"Rok 2020 już teraz zapowiada się świetnie. Co więcej, przygotowaliśmy dla Was kilka niespodzianek na okres świąteczny, w tym 12 dni bezpłatnych gier. Spodziewaj się ich od 19 grudnia."

https://www.epicgames.com/store/pl/news/egs-at-the-game-awards-2019

#gry #gameshunt #pcmasterrace #darmowegry #epicgames #cebula #darmowegry #lowcygier #rozdajo
  • 6
@Metodzik: Można narzekać na Epic Games Store, że oferuje czasową wyłączność (chociaż to wina przede wszystkim firm, które się na to zgadzają), ale jednego nie można im odmówić: darmowe gierki to świetna strategia, żeby przyciągnąć ludzi do całkowicie nowej platformy i zachęcić ich do wydania pieniędzy.

Jeśli ktoś zbierał od początku, w tym momencie powinien mieć z trzydzieści, jeśli nie więcej, gierek. Argument „mam instalować kolejny launcher tylko dla jednej gry?”
@cyberpunkowy_neuromantyk: też mnie denerwuje to steam = good, epic = bad, nie wiem czemu ludzie się tak wściekają że muszą mieć 3 lub 4 launchery na kompie. Wiadomo, jak będzie gra na steamie i epicu to kupie na steamie bo jest lepszą platformą wg mnie, a jak coś jest tylko na epicu to tam kupuje i tyle ¯\_(ツ)_/¯
@musiol108:

To jest o tyle zabawne, że sam pamiętam czasy, kiedy gry były tylko na płytach. Nie wiem, czy dzisiejsi narzekacze na kilka różnych platform wytrzymaliby konieczność trzymania kilkudziesięciu czy więcej płyt. X)

Oczywiście żarty żarcikami. Nie ukrywam, że byłoby wygodniej mieć wszystko w jednym miejscu i dlatego cieszę się, że powstała aplikacja od GOGa, która to umożliwia (podobno wcześniej już było coś takiego, ale nie słyszałem o niej).

Myślę, że