Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Mireczki, zapowiada się u mnie pachnący weekend bo oleje przyjechały ( ͡° ͜ʖ ͡°) TNT wczoraj jeszcze o 18 mi zadzwoniło że nie da rady, a tu z rana niespodzianka na trackingu XD biorę się za rozlewanie, plan jest taki że jutro/poniedziałek kończę i od wtorku/środy wysyłam żeby każdy w nadchodzącym tygodniu dostał pakę ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda mi czasu żeby każdemu pisać że dopłata za VAT to 0.17 zł/ml, także liczę że poradzicie sobie z takimi obliczeniami i wyślecie jak najszybciej przelewy żebym od wtorku sprawnie pozbył się towaru ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ktoś jeszcze w ogóle nie płacił to czekam właśnie do końca poniedziałku (no chyba że się nie wyrobicie to dajcie znać na PW), jeśli będzie brak odzewu to oleje wracają do puli. Sprawdźcie czy mam wasze dane do paczkomatów, jeśli nie, to proszę o podesłanie. Zabieram się do roboty, pozdrawiam!! ( ͡º ͜ʖ͡º)

pawelwojciech - Mireczki, zapowiada się u mnie pachnący weekend bo oleje przyjechały ...

źródło: comment_DlCxdcgM6Uj22TY5EqDsxRC9NfsluflG.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
Swoją drogą, jaki jest limit dla pomarańczki do wołania w jednym poście? Coś mi się kojarzy, że chyba 20 więc nie wszyscy mogą być zawołani teraz.

EDIT: 50, 20 to zielonki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lakemist: mam dostep do drukarki przemysłowej zebra ( ͡° ͜ʖ ͡°) na swoje potrzeby robię ciekawsze etykietki XD dla Was robię uproszczone ponieważ to nie są oryginały i czuję że byłoby w złym tonie używać znaków firmowych XD jednakże miałem przemyślenia czy nie drukować etykietek na zlecenie i wysyłać rozbiórkowiczą normalnych perfum, ale póki co to były tylko przemyślenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pawelwojciech - @Lakemist: mam dostep do drukarki przemysłowej zebra ( ͡° ͜ʖ ͡°) na s...

źródło: comment_R5jLUQ6lA6k3VjLSy6ITa1e9e50nvWkP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz