Wpis z mikrobloga

@damianbeat ja lubię i upalne lato i prawdziwą zimę. #!$%@?ć natomiast może obecna gównopogoda, nie wiem jaka to pora roku, już nie jesień ale jeszcze nie zima. Mimo że jest połowa grudnia śniegu nie widać a temp jest na plusie, parę stopni. Do tego wieje.

A idźcie w #!$%@? z taką zimą.
  • Odpowiedz
@neib1: u mnie kanary to pewniak na przełom stycznia i lutego. Myślę nad czymś innym bo zobaczył bym chętnie też inne zakątki świata ale jednak kanary oferują równie ciekawe rzeczy w bardzo ciekawych pieniądzach.
  • Odpowiedz
@damianbeat: "Nigdy nie będzie takiego lata
Nigdy nie będzie takiego lata
Nigdy policja nie będzie taka uprzejma
Nigdy straż pożarna nie będzie tak szybka i sprawna
Nigdy nie będzie takiego
KlotzF23 - @damianbeat: "Nigdy nie będzie takiego lata
Nigdy nie będzie takiego lata...
  • Odpowiedz
@damianbeat: tylko jesień w moim sercu, taka w stylu października :) ewentualnie końcówka lata we wrześniu jak jest przyjemny wiaterek, nie ma upału, a długość dnia pozwala jeszcze na spacerek pod wieczór przy zachodzie słońca :)
  • Odpowiedz
@damianbeat: 30 stopni xddd chyba #!$%@? w najlepszym przypadku. W te wakacje u mnie non stop było 35-40... ludzie spoceni jak świnie, gorąco w #!$%@? i ludzie w robocie cały dzień, musiałem włączać wiatraki w całej chałupie żeby było chłodniej. #!$%@? z taką pogodą, już wole deszcz. Lato jest spoko, ale jak się jedzie na wczasy gdzieś albo jak jest w miare normalna temperatura 25-30 stopni
  • Odpowiedz