Wpis z mikrobloga

@Coba: Norbi to #!$%@? geniusz i nawet z tym nie handlujcie. Nie żebym był entuzjastą hitu "Kobiety są gorące", ale nie można nie docenić tego, jak Norbi uczynił z tej letniej piosenki fundament potężnej kariery. No bo zobaczcie - chłopak ma na koncie 1 (słownie: jeden) szlagier. A teraz spójrzcie na festyn dowolnej gminy większej niż 10.000 mieszkańców, albo dni jakiegokolwiek miasta. Na plakacie na pewno zobaczycie uśmiechniętą mordę Norbiego. Dwadzieścia
  • Odpowiedz
@Abrus: co do fleszara to mnie najbardziej rozwaliło, jak ten koles przyszedł po 12 latach od „kropla deszczu”... do voice od Poland. Co tu jest nie tak - najpierw się idzie przecież do muzycznego show a potem ma się hit radiowy. I nie wiem czy go ktoś tam w ogóle rozpoznał.
  • Odpowiedz
@Coba: co jak co, ale Mando ładnie ich wyruchał bez mydła xD sądziłem, że tych najemników pozabijał bez pierdnięcia, nie wiem jak ten Devorianin przeżył zamknięcie drzwi, ale to podpiedolenie do Nowej Republiki xD sztos.
  • Odpowiedz
@Abrus: Nie wiem czy geniusz ale Norbi po prostu wiedział czym jest i nigdy tego nie ukrywał i nie aspirował do czegoś więcej i pewnie to go utrzymuje na powierzchni. Pewnie jak by to było w Ameryce to byłby milionerem tylko dzięki 1 piosence jak Mc Hammer oczywiście dopóki wszystkiego nie #!$%@?ł jak on.
  • Odpowiedz