Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#iptv #plusxtv Jak na programie siptv poprzez epg mozna cofnac dalej niz jeden dzien? Moge tylko maksymalnie cofnac do wczoraj.
Posiadam plusx urzadzenie z ktorego korzystam nvidia shield
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cochize1: No właśnie ja próbuję tymi kolorami na androidzie tv w Sony i nie idzie. Kiedyś mogłem niektóre programy przełączyć ostatnio żadnego.
  • Odpowiedz
@Qutaphone: moge tylko mowic na swoim przykladzie, mam tv Samsung i podłaczony MiBox z Siptv. Pilot od MiBoxa jest z tych nowoczesnych z minimalna iloscia funkcji, natomiast pilot do TV jest w full opcji. W MiBox mam wlaczony HDMI CEC co, w skrocie, pozwala mi pilotem od TV obslugiwac MiBoxa. I dzieki temu, po zajrzeniu do archiwum w EPG moge po nacisnieciu zoltego klawisza cofac sie do 5 dni. Reasumujac, archiwum
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cochize1: Walczę z tym od jakiegoś czasu. Inne opcje kolorami mi działają. Epg, Set Timer włącza, a dni nie chodzą. Co dziwne działało. Która listę od nich wygrywasz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cochize1: Dobra już mam. Zainstalowałem inna wersję z Aptoide TV. Wersja 1.7 działa normalnie. Moge w końcu przełączać dni. W 1.7.2 nie działa to dobrze.
  • Odpowiedz