Wpis z mikrobloga

@stosiedem: Biorąc pod uwagę to, za jaka czasami głupotkę można dostać dyskwalifikację, można spodziewać się wszystkiego. Niby te 2 dni to nic, każdy regeneruje się inaczej, no ale.

Czekałem aż ktoś odpowie (bo nic o tym nie wiem), żeby zapytać skąd takie ładne dane. Rzuciłbyś linkiem?

Jeśli byś poszedł, to dałbyś znać jak sprawa wygląda? Bo sam jestem ciekaw.
Ja mam podobne pytanie. Osocze oddane 18.11. Chciałbym oddać krew pełną. Według powyższej aplikacji już można, według karty informacyjnej (otrzymanej przy rejestracji) można oddać po miesiącu, według krwiodawcy.org jak dobrze czytam po "dwóch tygodniach" choć w to nie wierzę: https://krwiodawcy.org/przerwy-miedzy-donacjami
To kiedy mogę oddać krew pełną ? Tak aby nie pocałować klamki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stosiedem: mi w okresie wakacyjnym lekarz pozwolił przyjść trochę wcześniej (na wcześniejszym pobraniu powiedział że mają ogromne braki 0 rh- i jakbym chciał to żebym sobie przyszedł a następne pobranie trochę więcej odczekam) i tak się złożyło że akurat miałem mało wolnych terminów więc poszedłem z 10 dni przed czasem i nikt problemów mi nie robił , dodam że ja oddaje w oddziale w Białymstoku