Wpis z mikrobloga

Co tak Mireczki słychać na tagu? Trzymacie się jeszcze czy już jebla dostaliście? Ja już 2 tygodnie "czysty". Konsola nadal w serwisie. Do świąt raczej nie wróci, ale wcale nie żałuję. Na chwilę obecną czuję, że po jej powrocie daję sobie spokój z tym wysysaczem energii i życia (czyt. futem).
Pzdr
#fut
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Majsterzyna: Ja mam niejaki detoks. Po intensywnym początku edycji, ostatnio mam mniej czasu i przez 2 ostatnie tygodnie grałem w sumie tylko 2 razy w niedziele (ale i tak rozegrałem trochę meczów w LW) i jakoś sporadycznie w tygodniu. Zaraz siadam do tego gówna, bo chcę trochę wyluzować. Z 4 dni temu miałem skład za ponad 6kk, ostatnio poleciał o ponad 500k, ale mam #!$%@?, nie spuszczam się nad każdym
  • Odpowiedz
@dulux23: Ja też od 17 gram i dla mnie najgorsza była poprzednia edycja. No nie mogłem zdzierżyć tych krokiet, el tornad i główek po wylewach. Ta, jest lepsza, ino serwery coraz bardziej kartonowe.

@Stalowy84: @Geneksix: Ja to się w sumie cieszę, że mi padła konsola, bo tak pewnie robiłbym jak Wy teraz. Niby nie chce się grać, a gram. Niby wylew za wylewem, ale się #!$%@? i wracam. A teraz chill. Tylko próbuje całkowicie się odciąć od futa, żeby nie nabierać ochoty poprzez oglądanie tego gówna na YT i innych mediach.

@Wojtini1996: "zaraz siadam do tego gówna, bo chcę się trochę wyluzować" xDDDD
Przypomniałeś mi, że mam nieskończonego Wieśka na konsoli (której nie mam ( ͡
  • Odpowiedz