Wpis z mikrobloga

Michu się zesrał właśni w filmie na temat Skody i mówi jak to P0lacy nie dojrzeli do zakupu 19 letniej skody za 16 kafli, a wszystkie hejty przez wypok.pl

#motoryzacja
Vahn - Michu się zesrał właśni w filmie na temat Skody i mówi jak to P0lacy nie dojrz...
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Vahn: Obejrzałem jego filmy, o autach z gwarancją, pewnych i 20 letnich. Gdzie zarzeka się, że się nie da kupić pewnego dwudziestka po czym sprzedaje takiego ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:magia
  • Odpowiedz
@S3nYx: Badz mna kup prawie nowe e46 za 80k jezdzij 15 lat , nabij 400k - w sumie super sie jezdzi, wydaj 30k na nowe czesci, odglos pekajacych doop w rodzinie i januszach niesie sie po calym globie...

Smieszkuj wewnetrznie za kazdym razem jak slyszysz ze jezdzisz gruzem ;)
  • Odpowiedz
@Vahn: Najbardziej podoba mi się to, że obniżył cenę (chociaż wciąż nie do negocjacji xD). To nie jest tak, że ludzie z wykopu przyszli i ponarzekali, tych 16 kafli na dwudziestoletnią letnią markę niepremium nie wyłożyli nawet jego najwięksi fani.
  • Odpowiedz
@cwlmod: O #!$%@? ci chodzi, po cholerę mnie znowu wołasz. Michu ci płaci za te propagandowe wpisy czy co?
Ty jakimś świrem jesteś typie, lecz się. Jak się patrzy co ty wypisujesz pod tym wątkiem i jak bronisz swojego guru to sam wychodzisz na największego debila.
  • Odpowiedz
Jeszcze mi powiedz, że za zgniłego Golfa trzeba płacić 5000 zł, bo Panie nie dorosłeś Pan do .... no właśnie do czego? Za stare dziadostwo, które na dodatek jest brzydkie nie powinno się płacić tyle pieniędzy co za nowe i ładne.


@Gaunter_o_Dim: ale w czym problem? Potrafisz kupić nowe i ładne auto za 15 tys? to kup. Nie jestem fanem bmw, ale lubię tę markę pomimo słabej opinii o właścicielach. Jakbym był fanem audi czy lexusa to co zmienia?

Nie każdy stary golf czy inne auto jest takie samo - jedno będzie przegniłe, zespawane z trzech i z 3x cofniętym przebiegiem, a drugie będzie zadbane, doinwestowane i pachnące. Idź kup taką skodę za 4 tys (pewnie i tak za dużo dla Ciebie, to weź taką za 1500zł) i porównaj ją z tą z tego
  • Odpowiedz
co #!$%@?? on #!$%@? że za granicą trzeba w #!$%@? zapłacić za 20 letniego trupa? choćby był w stanie nówka, to nie będzie kosztować więcej niż pół minimalnej xD #!$%@?. za 3 takie skody masz NOWA Fiestę z salonu.
  • Odpowiedz