Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Android Ty #!$%@?. Mam Note 10+, niby topowy telefon a tu juz mi sie po trzech miesiącach to gówno zawiesza w randomowych momentach. Przegladam www scrolluje strone a tu lag co 2 sekundy na sekunde. Sytuacja ze wczoraj dzwonie do różowego przykladam telefon do ucha a tu co? Głośnik w słuchawce sie wyłącza i włącza ten dolny, odsuwam telefon i znowu działa nornalnie. Kolejna akcjabze wczoraj jade samochodem twlefon podlaczony po bluetooth i slucham spota a tu odbieram rozmowe i nagle telefon postanawia sie przelaczyc na głośnik w telefonie i nie chce za #!$%@? przeskoczyć na samochod. Juz nigdy #!$%@? wievej androida. Na iphone nigdy nie miałem takich cyrków jak z tym gównem. Wracam do IOS #android #samsung #iphone #apple
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nerr00d: nie kupiłeś telefon z androidem tylko samsunga z zmodyfikowanym Androidem przez samsunga. Chcesz normalnego androida to kup Pixela ewentualnie Motorolę a nie szajsunga gdzie zawsze coś skopią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nerr00d: ale mocno przerobiony. Samsung jak dla mnie zawsze miał oprogramowanie z błędami. A ludzie się zachwycają bo na papierze ładnie wygląda.
  • Odpowiedz
@nerr00d: No śmieszny, bo albo masz coś zwalone, albo telefon jest lewy. Zrób factory reset i zobacz czy dalej tak będzie. Też się przesiadałem z iOS na S9 i przez te 2 lata dosłownie NIC się nigdy nie zwaliło, a wszystko działa jak masło nawet po takim czasie
  • Odpowiedz