Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Dżem dobry (truskawkowy), 07:00:04, Piątek, 13 grudnia 2019. Imieniny: Łucji, Otylii. Słońce podniesie się dziś o 07:59. Będzie oświecało nas 7 godzin i 22 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:40 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:52, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Krokiety z kapustą i grzybami


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 32
@micke: @wyinwidualizowany: @bolorollo: @Rudalke: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @wynalazek_one: @Formbi: @unizony_czlonek: @Pelit: @buczubuczu: @TomTailor100: @Sikorka2017: i reszta (znowu z telefonu)
Dobry dzień, dzisiaj mi już trochę lepiej ale niestety musialam wstać i polatać po mieście. Najgorsze, że nie zrobiłam nadal ogrzewania w aucie :( @bolorollo trzymaj się tam przy tej grypie :)

https://m.youtube.com/watch?v=BtV1-gJ_bm0
Kochany @micke rozbiłeś bank mojego ukontentowania tym double Toto :)

Piąteczek dziś, więc nie marudzimy tylko planujemy weekend. Udanego dnia Wam życzę!

@micke: @bolorollo: @Formbi @slabehaslo: @wyinwidualizowany: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @unizony_czlonek: @grnydovakhiin: @Pjotsze: @Rudalke: @Kalmuk32: @algus @Wejszlo: @Dziesion: @buczubuczu @rajjj @TomTailor100 @wynalazek_one @buczubuczu @Wejszlo
@kukurydziany @
@unizony_czlonek: @FKSSM: @Pelit:
@micke: @wyinwidualizowany: @Pelit: @FKSSM: @Pelit: @unizony_czlonek: @Formbi: @wynalazek_one: @MalaGlupiaMiejscowosc01: @Rudalke: @bolorollo: @Daro82: @Wejszlo: @Sikorka2017: @LeIndianer: @Pjotsze:
@algus:
Dzień dobry wszystkim, dzisiaj piątek co dla mnie znaczy wieczorną siatkówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem jak się okazuje Piwko przy PS4 z męską częścią ekipy. Mam nadzieje, że będzie jakiś Tekken, bo