Wpis z mikrobloga

#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawostkanadzis #pomyslnaobiad

Dżem dobry (truskawkowy), 07:00:04, Piątek, 13 grudnia 2019. Imieniny: Łucji, Otylii. Słońce podniesie się dziś o 07:59. Będzie oświecało nas 7 godzin i 22 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:40 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:22. Ciemna noc zapadnie o 16:52, ale gwiazd można wypatrywać od 16:06.

Wielkie słowo


Ciekawostka na dziś:


Brak pomysłu na obiad?
Krokiety z kapustą i grzybami


PRZYGOTOWANIE - WIDEO
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry #cytatnadzis #ciekawo...
  • 32
  • Odpowiedz
@TomTailor100: dzięki, przyda się :D chodzę chłodniej ubrana i biorę zimne prysznice od kilku miesięcy xD ale ja mam jakieś wadliwe oprogramowanie. Chociaż zachorowałam jako ostatnia w całym domu.
  • Odpowiedz
@Wejszlo: Powiem tylko na poprawę humoru, że do liceum włącznie byłem bardzo chorowity (rodzice mi nie pisali żadnych zwolnień, szkoła była obowiązkiem), po liceum czyli od 10 lat może 2 razy chorowałem. No chyba, że kac uniemożliwiający poruszanie, to doliczyłbym się znacznego wzrostu xD
  • Odpowiedz
@wyinwidualizowany: Dzień dobry
@Pelit: Guten Morgen
@FKSSM: Buna dimineata
@unizony_czlonek: Good Morning
@Formbi: Buenos Dias
@wynalazek_one: Bążur ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MalaGlupiaMiejscowosc01: Buongiorno
@Rudalke: Czołem
@bolorollo: Uszanowanko
@Daro82: Ahoj
@Wejszlo: Dobre rano
@Sikorka2017: Dobry den!
@LeIndianer: Witam
@TomTailor100: Dzieńdoberek
@Beer_Is_Good_For_You: Cześć!
@Dziesion: Hi, mate
@abeborak: Morning, Pal
@Pjotsze: Hello, friend!
  • Odpowiedz
@micke: ale podawałbyś gdzie te wschody i zachody, bo rozrzut czasowy wschodu/zachodu pomiędzy wschodnimi a zachodnimi granicami Polski wynosi co najmniej ok. 30 min. Wikipedia podaje, że na linii N-S różnica długości dnia wynosi do 1h (zależy od pory roku) a na linii E->W na zachodzie wschód i zachód są później o ok. 40 min (w dniu równonocy) niż na wschodzie
  • Odpowiedz