Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 150
Właśnie wróciłem z imprezy na której nie piłem alkoholu. Nie byłem kierowcą, po prostu zamiast wódki i piwa piłem sok i powiem wam, że bawiłem się zajebiscie. Zarówno na parkiecie jak i w loży ze znajomymi, którzy pili. Nie miałem problemów z alkoholem ale po prostu nie lubię kaca. Polecam wszystkim chociaż spróbować!
Mostar0 - Właśnie wróciłem z imprezy na której nie piłem alkoholu. Nie byłem kierowcą...

źródło: comment_oIKgXTNY2Bl4ozTBHFuhjvyHuLdcrMbi.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • 0
mnie właśnie #!$%@?ą tacy ludzie. Co innego jak jest kierowcą, a co innego jak świadomie idzie na impreze gdzie jest alkohol i pije sam sok. Z moich doświadczeń wychodziło ze tacy ludzie za wszelką cenę próbowali z pijanych zrobić debili, albo podbić swoje ego w jakiś sposób, #!$%@? wie xd

Ja spotkałem się z tematem że gość nie pił na imprezach a udawał że pije i wykorzystywał #!$%@? dziewuchy. Alvaro
@Mostar0
  • Odpowiedz
kac po 2 piwach? Po tym nawet człowiek pijany nie jest znacznie


@Brango: ja raz rzygalem po dwoch piwach i miałem okrutnego kaca, ale faktem jest to ze poprzedniego dnia prawie nic nie zjadlem.
  • Odpowiedz
@Kur_Piejak: zależy od człowieka jak jest #!$%@? to będzie #!$%@? czy po pijanemu czy na trzeźwo. Dorośli ludzie raczej nie umawiają się na pogaduchy przy soczku, a już tym bardziej w większym gronie to jak ktoś chce się spotkać, a nie chce pić to dla mnie spoko. Ja nie lubię być trzeźwy przy pijanych i dlatego piję, bo ogólnie to nie lubię alkoholu xD (co innego jak wypija 2-3 piwa, ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mostar0: Problem z ludźmi co na imprezie nie piją wśród innych co piją jest to, że zaczynają bez sensu moralizować zachowania tych pijących i w efekcie nie bawią się tak dobrze jak reszta.
Rozumiem jak większość lub nikt nie pije ale gdy ty w grupie jedyny nie pijesz to słabo.

Kiedyś było takie powiedzenie, kto nie pije ten kabluje :)
  • Odpowiedz