Wpis z mikrobloga

Cześć!
Piszę aby podzielić się z wami moją pasją jaką jest Kitesurfing!
Wiele lat byłem instruktorem kitesurfingu i dzisiaj przychodzę do was z rabatem -5% na szkolenia w szkółce Kitesurfingu i Windsurfingu w której już nie pracuję. Niezapomniana przygoda, poczucie wolności, imprezy na plaży gwarantowane! być może nawet wyjście z przegrywu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Kitesurfing daje poczucie wolności i wbrew pozorom jest sportem dla każdego, nie jest on wymagający fizycznie. Trzeba jednak solidnie przyswoić teorię i skupić sie na technice.
funkite.pl/rabat Polecam zapoznać się z ofertą rabat na hasło: wypok.
#hobby #wakacje #rabat #niewiemjaktootagowac #kitesurfing #promocje #sport #azylboners ponieważ szkółka leży w magicznym miejscu - https://www.instagram.com/p/BlDsPvPAgse/
Karolkiewicz - Cześć!
Piszę aby podzielić się z wami moją pasją jaką jest Kitesurfin...

źródło: comment_vNeYsYebKs0vC60LUUlmPJgZjCmfqAVf.jpg

Pobierz
  • 8
@Karolkiewicz Miras pozwól, że zapytam z ciekawości. Swego czasu pływałem na windsurfingu, uwielbiam walkę z sobą i wodą, ale po drodze wypadł mi raz, a potem drugi dysk. Mój sprzęt leży i kurzy się od dwóch lat bo podświadomie wiem, że to raczej już przerosło mnie i mój kręgosłup. Czy kite też tak nadwyręża kręgosłup?
@slabyslabek: Nie! Kite jest zdecydowanie mniej wysiłkowy i mniej obciąża organizm, jednak polecał bym konsultacje z jakimś fizjoterapeutą . Dodatkowo teraz są trapezy z twardymi plecami które mega usztywniają plecy, jednak są dość drogie bo to całkiem nowa sprawa. trapez typu hardshell.
@Karolkiewicz: kiedyś kitesurferka mi mówiła że kite jest nawet łatwiejszy niż wakeboard, też się z tym zgadzasz?
Może właśnie przez to że jednak nas zusztywnienie na plecy i poniekad Cie trzyma a nie że ciągle taka duża siła działa na@miesnie bo trxymasz się tylko rękoma