Wpis z mikrobloga

@Jacob10294JJ:
#gogetter #wyjsciezprzegrywu #w-------------------a #rozwojosobistyznormikami #rozwojosobisty ojosobisty
#przegryw w #s----------e olenie #nofapchallenge #tfnogf gf #wygryw

Social Media Detox - dzień trzeci

Mój mózg zaczyna funkcjonować normalnie, hipoteza iż "pierwsze trzy dni są najgorsze" to prawda.
Zaczynam dawać coraz mniejsze j-----e o życie normików i osób z lat szkolnych które teraz uważają mnie za randoma
Uczucie zazdrości oraz atnecji od dzisiaj zaczęło systematycznie spadać i przełknąłem wreszcie fakt że tak naprawdę nikt nie daje j-----a o moje życie
zarówno w realu jak i necie. Czas zacząć coś robić do k---y nędzy bo i tak nikt nie daje o ciebie j-----a. Jedyną osobą jaką daje o ciebie j-----e jesteś Ty sam.
Tak naprawdę postowanie tego całego stuffu na Instagrama i Facebooka teraz wydaje mi się tak pointless i mogę powiedzieć że wyjęło mi to blisko 3 lata z życiorysu
żałuje ale c--j, czasu nie cofnę. Po raz pierwszy od blisko 15 lat nie obgryzam paznokci przez więcej niż 2 dni i przestały mi się trząść ręce - sukces.
Jeśli dobrze pójdzie to w ciągu 2-3 dni mózg powinien zacząć odbudowywać r-----------e na skutek przesiadywania przed tym syfem struktury mózgu odpowiedzialne za prawidłowe k---a zachowania w towarzystwie i może moje efekty bycia dynamicznym zaczną się nasilać. Jednak już teraz zauważam znaczącą poprawę swojego zachowania zarówno w pracy jak i irl. Jestem bardziej wyciszony i skupiony na pracy niż wcześniej, a to tylko 72 bez postowania na fejbuku hehe śmiesznych memików albo kolejnego c-------o zdjęcia na Insta i oglądnaie kolejnych blackpillowych kanałów ja YT, swoją drogą zrobiłem dzisiaj czystkę i w-------m blisko 80% subskrybowanego kontentu , od teraz YouTube to dla mnie głównie muzyka.
Od stycznia wracam na siłownię, czuje się zmotywowany w c--j. 23 grudnia zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną do nowej pracy, mam nadzieję że zacznę pracować natychmiast po Nowym Roku.
Koniec wpisu
J.....J - @Jacob10294JJ: 
#gogetter #wyjsciezprzegrywu #w-------------------a #rozwo...

źródło: comment_7txbPJ4brEBA8S1dDvZfUZt3vC2yMgbv.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jacob10294JJ: Wykop to w pewnym sensie też medium społecznościowe. W dosyć kalekim sensie ale zawsze w jakimś. Ale i tak brawo bracie za tak wielkie postanowienie. trzymaj się i niech Wola Mocy będzie z tobą.
  • Odpowiedz