Wpis z mikrobloga

Wiecie co mnie naprawdę boli? Reputacja Mirmiła jako kasztelana. Mirmił od zawsze był świetnym politykiem, był kasztelanem przez lata, co świadczy o jego popularności. Zawsze blisko ludzi, poświęca cały wolny czas mieszkańcom Mirmiłowa. Musiał się mierzyć z wieloma kryzysami, zwłaszcza oddziałami Hegemona. Jest pokazany jako człowiek bojaźliwy, ale trzeba mieć jaja by przez lata kandydować na kasztelana wioski atakowanej przez lata. Umie docenić wysiłki swoich obywateli: dla Kajka i Kokosza co rusz
  • Odpowiedz
@Danicen: no umowmy sie, silny grubas i sprytny kurdupel bronia wioski przed wrednym najezdzcą, no nie trzeba wiecej mowic zeby wiedziec jaka to kiepska zrzynka ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet styl rysunku skopiowany, co juz jest jakas mocna desperacja xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@RubinWwa W różnych miejscach na świecie różni ludzie wpadają na różne pomysły.

Kajtek i Koko pierwsze wydanie miał w 1958, Asteriks w 1961. Wystarczyło wpisać w Google, ale zawsze można udawać mądrego i stwierdzić, że eeeeeeeee #!$%@? podróbka. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Danicen: Ale moze naucz sie czytac ze zrozumieniem, nikt nic nie pisze o jakims Kajtku i Koko, tylko o Kajko i Kokoszu, fajnie ze musisz sie juz platac i krecic, ale no to raczej nie przejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@RubinWwa To jest takie głupie że aż mi Cię szkoda na czarną wrzucać. Oficjalnie mianuje Cię moim prywatnym błaznem, będziesz mi umilał przeglądanie Mój Wykop. Nikt tak nie robi ladacznicy z logiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Danicen:
Ja - kajko i kokosz to podrobka asterixa i obelixa
ty - nnieprawda!!!!
ja - grubas i kurdupel walcza w srednniowieczu ze zlym lordem
ty - ale jakas inna seria w ktorej nie ma sredniowiecza ani zlego lorda ani wioski byla wczesniej niz asterix!!
ja - no ale to nie to ta sama seria, tylko postacie sa
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@RubinWwa Kajtek i Koko to seria w której jest dwóch przyjaciół - grubas i kurdupel AAAAAAAA #!$%@? ASTERIX I OBELIX TO PODRÓBA!!1!!1!1!!!11ONE!ONE
No głupek no, ale śmieszny w swojej głupocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Danicen: uspokoj sie, ochlon, rozumiem ze obrazilem jakis twoj ulubiony komiks z dziecinstwa ale no nie trzeba tu glebokiej analizy literackiej zeby widziec podobienstwo, nie chce tu cie obrazac i znizac sie do twojego poziomu. Wódz Asparanoix i kasztelan Mirmił mają apodyktyczne, ale niezmiennie kochające żony, które są również „sportretowane” na zasadzie kontrastu względem swoich mężów. Zielarze w obu komiksach znają się na czarach : druid Panoramixa i czarownica Jaga.
  • Odpowiedz