Wpis z mikrobloga

@gosuvart: W sumie, to nigdy tak jakoś szczególnie nie zwracałam na niego uwagi, bo piję je bardzo rzadko, aczkolwiek lepiej później niż wcale ;)

Apropos, jasnego Paulanera też mają w ofercie? Bo widziałam tylko kartony z ciemnym.
  • Odpowiedz
@raisaa: Jeżeli nie piłaś Paulaner'ów przed przeniesieniem produkcji do Polski to tylko powiem, że te produkowane/rozlewane u nas są o wiele gorsze niż te oryginalne Niemieckie...
  • Odpowiedz
@Serchio: płać panie, ja wolę dla zdrowia rowerem przejechać 10km i kupić niemieckie specjały za grosze :-P ale fakt, dobre piwo to i człowiek może dobrze zapłacić
  • Odpowiedz
@gosuvart: Jakiś czas temu byłem niedaleko Słowacji i tam dobre piwo - na prawdę dobre piwo (w porównaniu chociażby do naszych piw... ekgh, wyrobów piwopodobnych) można już było kupić za 2 zł :) Słowacja - piękny kraj... Ale swoją drogą fajnie, że masz niedaleko dobre piwo - i jeszcze lepiej, że masz tego świadomość.
  • Odpowiedz
@Serchio: Nie narzekaj na nasze piwa, nie mówię o tych Lechach czy innych tego typu rzeczy. Ruszyło w dobrym kierunku wszystko. Polecam piwa z Minibrowaru Haust z Zielonej Góry
  • Odpowiedz
@gosuvart: Tego raczej w stolicy nie znajdę. Ale narzekam tylko na wyroby piwopodobne. Znam dobre piwo z Artezanu, Pinty, Ale Browaru, Manufaktury i jeszcze kilka innych.
  • Odpowiedz