Wpis z mikrobloga

halk0 czy myslicie, ze w wieku 25 lat da sie jeszcze nauczyc w pianino? To bylo od zawsze moje marzenie, ale dopiero teraz zaczyna byc mnie stac... I wgl w muzyke tak bardziej. Zawsze kochalam muzyke, ale dopiero teraz sobie precyzuje co lubie, a co odrzucam.
#pytanie #muzyka #pianino #kryzys
  • 50
  • Odpowiedz
@Lallable: Kupiłem keyboard właśnie głownie żeby pobawić się amatorsko w tworzenie muzyki w fl studio więc nie w głowie byli mi nauczyciele ( ͡° ͜ʖ ͡°) słomiany zapał to główny wróg w nauce
  • Odpowiedz
@Lallable: Super pomysł! Wiek to nic innego jak okrążenie planety w okół Słońca, także niczym się nie przejmuj! Odkop duże pokłady motywacji, pozytywnych myśli i do dzieła! ()
  • Odpowiedz
@Lallable: to na lajcie, mialem kiedys klawiature sterujaca CME-UF50 do FL Studio i w sumie bez zadnego wczesniejszego doswiadczenia cos tam sie nauczylem. Najwiekszym problemem dla mnie byla synchronizacja lewej i prawej reki, albo granie czyms wiecej niz nuta z lewej i prawej naraz, ale mysle, ze z odpowiednimi kursami to by sie tez ogarnelo.
  • Odpowiedz
@Lallable: 33 lvl here, miesiac temu kupilem pianino cyfrowe yamahy i staram sie spedzic chociaz 30 min dziennie :) Na razie ucze sie sam kompletnie od zera. Mam dobry sluch wiec np. czesto cos mi sie spodoba w jakiejs piosence i staram sie to samodzielnie odtworzyc :) i nawet wychodzi. Polecam, zajebista sprawa!
  • Odpowiedz