Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejeczka, przychodzę z takim pytaniem trochę związanym ze mną a trochę chcę poznać opinię ludzi. Parę dni temu założyłem konto na sympatii, o dziwo ktoś się mną zainteresował i byłem w szoku, bo myślałem że to dłużej zajmie. Wchodzę na profil, myślę pewnie jakiś pasztet jak to bywa u mnie, a tu dziewczyna starsza ode mnie, z tego samego miasta co ja, trochę wyższa i na pewno z większą wagą ode mnie. Mimo że jestem nieśmiały, to napisałem o 5 rano, bo o tej porze zazwyczaj najlepiej wychodzi mi pisanie. No i się zaczęło, szybkie parę wiadomości i od razu chciała żebym ją zaprosił na Facebooka bo będzie łatwiej pisać, no i tak zrobiłem, no i na razie jestem w wczesnym punkcie, ale jak na mnie to i tak nieźle się zaczęło. A teraz przechodząc do sprawy. Strasznie mi się ta dziewczyna podoba, ale mimo że jest starsza o 4 lata, wyższa ok.5 cm i pewnie ma większą wagę ode mnie, oraz prawie codziennie ćwiczy na siłowni to ma bicki lepsze niż niejeden mężczyzna i ciało również, ale mi to akurat nie przeszkadza tylko w głębi duszy czuję że to by dziwnie wyglądało. Ja taki chudzielec z taką dziewczyną co nie jeden by pozazdrościł no taki ideał kobiety mniej więcej. I tu wychodzę z pytaniem. Czy pasowałaby jak wasz partner, byłby od was starszy, wyższy i cięższy? I czy dla was ma to jakieś znaczenie, czy ważniejsze jest dla Was uczucie czy jak ktoś wygląda? Pozdrawiam:)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 6
  • Odpowiedz
SpoconaDziewczyna: Wyższa nie, starsza i podobnej wagi by mi nie przeszkadzała, ale jeśli Tobie się podoba i Ty jej się podobasz to lej na to co inni myślą.

Umów się z nią, jeśliby miało to jej przeszkadzać (jeśli nie jest świadoma i nie wychwyciła tych różnic podczas rozmowy czy ze zdjęć to nie nastawiałbym się na wiele) to raczej na żywo zobaczysz, że nie ma chemii.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz