Wpis z mikrobloga

Siemaaa xD
Warto jeszcze pakować się w GTA V? W sensie online? Bo chodzi za mną od dłuższego czasu. Jakieś sprawdzone źródło w dobrej kasie się znajdzie? Na allegro po ok50ziko widziałem coś normalne klucze. Nada się?
Chyba ze jakieś inne gierki polecicie które się nie znudza po 2 dniach? XD kiedyś maniaczylem w wota i Cs 1.6 tak jako ciekawostka no i żeby mi to poszło czyli mtx 940 2gb 8gbram i ogólnie nie ma bogactwa.
#gry #copolecaciepodobnego #online #komputery
  • 10
@niebenben: GTA online jest spoko jak masz jakąś ekipę albo kumpli do grania. Samemu ciężko się gra, bo wolniej i trudniej się hajs zarabia, a napady z randomami to jakaś masakra jest.
A dwa największe minusy gry to długie ekrany ładowania (najdłuższe jest wejście do online, potem zmienianie serwera to już idzie szybko), a drugie to cheaterzy. Czasami są tacy co dają hajs to pół biedy, ale są też tacy, którzy
@niebenben: Oczywiście poza tym co napisałem to gierka jest super. Jest dużo różnych napadów, dużo do kupienia aut, biznesów itd, więc zabawy jest na długie godziny. Tylko jednak żeby wyciągnąć z tego ile się da i się nie denerwować na randomów to najlepiej grać w 3 albo 4 osoby, albo chociaż we dwóch.
Ale tak czy siak gierkę polecam, contentu jest naprawdę sporo.
@niebenben: Overwatcha osobiście nie polecam. Oglądałem najpierw na YT, gierka mi się podobała, kupiłem za ~150 zł, a grać kompletnie mi się mi się nie chciało samemu. Nie wiem czy chociaż 20h nabiłem w grze.
Od siebie mogę polecić rocket league, ponad 1600h i nadal się przyjemnie gra.
@Tak_masz_racje a widzialwm to kiedyś, ale chyba wizja połączenia samochodowki z piłką mi nie siada. Jeszcze popatrzę. A co do overwatch to mi znów pasuje bo trochę pogralem w paladins i mi przypadło do gustu ¯_(ツ)_/¯
@niebenben: Rocket w promocji kosztuje ~25 zł chyba, więc wtedy warto kupić i wypróbować sobie. A overwatcha chyba też można tanio kupić, wydaje mi się, że za ~50 zł czy coś takiego.
Także wszystkie gry są w spoko cenach to można sprawdzać.