Wpis z mikrobloga

@Trist112 poczytaj na jakie schorzenie jest clonazepam i powiedz lekarzowi, że je masz i ten lek ci pomaga.
Od psychiatry, jeśli nie będziesz kąkretnie mówił, że go potrzebujesz i, że ci pomaga to masz małe szanse, że ci go przepisze. Clonazepam to stricte lek neurologiczny. Od psychiatry najprędzej otrzymasz alprazolam, bromazepam, diazepam ewentualnie estazolam, nitrazepam.
Dlatego trzeba być konkretnym i mówić co nam dolega.
  • Odpowiedz
@322-random_user: Jak powiem że mam padake to będę musiał na to dokumenty przedstawić na inne choroby pewnie też. Co myślisz o zamianie lorafenu albo alpry u psychiatry, argumentując ze pomagają, ale denerwuje mnie latanie z tabletkami w ciągu dnia? Bo rozpisane mam 3x1
  • Odpowiedz
@Trist112 bez sensu, jak tak zaczniesz argumentować to psychiatra przepisze ci diazepam, on ma najdłuższy czas półtrwania. Po co chcesz zamieniać alpre i lorazepam na klony.
Te 2 diazepiny są typowo przeciwlękowe, a clony to typowy rozluźniacz.
Nie wiem z kad taki hajp na te klony, one wcale nie są takie super. Alpra przeciwlękowo jest zdecydowanie lepsza od klona z resztą Lorek tak samo
  • Odpowiedz
@Trist112: No rozluźniają bardziej bo to lek na padaczkę, dlatego ma takie działanie. Z drugiej strony benzodiazepiny to nie są n-------i po nich nie ma euforii, czy innych wyraźnych efektów. To są psychotropy których zadaniem jest działać od razu i tuszować objawy choroby. Dlatego clonazepam lek na padaczkę rozluźnia mięśnie/uspokaja/działa przeciw lękowo, Alprazaolam lek na fobie społeczne działa najsilniej przeciwlękowo - zdecydowanie bardziej niż clon/działa też antydepresyjnie/motywacyjnie. Taki przykład. Taka
  • Odpowiedz