Wpis z mikrobloga

@ReinmarKrakau: Nie jestem dygnitarzem z PRL by trzeba było się zwracać w liczbie mnogiej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja przecież Tymka nie szkaluję, poczuł cipkę i bardzo dobrze że dał sobie spokój z tą szopką kościelną.
  • Odpowiedz
gość chciał zostać księdzem, potem się zakochał, zrobił dziecko małolacie a teraz chce z nią być i je wychowywać: trudno mi sobie wyobrazić bardziej odpowiedzialną postawę. Pomijam już fakt, że musi przeżywać nieźłe dramaty: mama na stanowisku, małolata, wybór między wiarą a miłością itd.

Wykopki powinny gościa raczej stawiać jako przykład odpowiedzialnego faceta który nie #!$%@? przed problemem niż toczyć bekę ale cóż... wykop.pl.


@kolorofon: Ale na razie to ty go
  • Odpowiedz
@kam966: w jaki sposób można wybrać, żeby w coś wierzyć? albo wierzysz albo nie. Możesz np. zacząć wierzyć pod wpływem subiektywnych odczuć bądź wydarzeń w swoim życiu, albo nie wierzyć, bo przestudiowałeś Biblię i zobaczyłeś, że kupy się to nie trzyma i jest sprzeczne z naszą dzisiejszą wiedzą. W obu przypadkach to nie jest wybór.
  • Odpowiedz
@desygnat: trochę szkoda mi chłopa. Nie szukał atencji itp, chciał sobie żyć spokojnie i robić swoje a oberwał solidnym rykoszetem od mamuśki w tej polsko-polskiej wojence.
  • Odpowiedz
gość chciał zostać księdzem, potem się zakochał, zrobił dziecko małolacie a teraz chce z nią być i je wychowywać: trudno mi sobie wyobrazić bardziej odpowiedzialną postawę. Pomijam już fakt, że musi przeżywać nieźłe dramaty: mama na stanowisku, małolata, wybór między wiarą a miłością itd.

Wykopki powinny gościa raczej stawiać jako przykład odpowiedzialnego faceta który nie #!$%@? przed problemem niż toczyć bekę ale cóż... wykop.pl.


@kolorofon: A teraz fact check: on się
  • Odpowiedz