Wpis z mikrobloga

@premo:


Na Wykopie kobiety nie są cenione, szanowane, ani nawet lubiane
Wcale, #!$%@?, jak jakaś różowa wrzuci nawet zdjęcie nóg to spermiarze plusują aż serwerownia się kopci xD

to jest akurat prawda - chyba że dla ciebie wzorem szacunku do kobiety jest zaplusowanie zdjęcia jej cyckow (a pieczonko autorki przy aprobacie dla słowa "incel" uważam za bardzo zabawne xD
@premo: tylko mnie #!$%@? jej głos? XD
@IdzDoAptekiPoLeki: przgrywy to incele, przecież sami o tym mówią. Ale faktem jest to, że hipokryzja widoczna na filmie, brak powtarzalności w wyciąganiu wniosków i zrozumienie świata młodzieży bez ciągłego kontaktu z nią z góry będzie skazane na niepowodzenia. I to "pożegnanie" na końcu, ale mnie cringe przeszedł. XD A eluwina jest modna tylko ze względu na te nutkę zarzuconą wyżej, która jest słuchana
@premo: btw oglądałem ją przy okazji wywiadu z prof. Lwem-Starowiczem. Niby wywiad robiła ale ledwo dotrwałem do końca bo zachowanie jej było co najmniej na jakie się domyślałem po "jutuberce". Strasznie mi przypomina Szlęzakową. Chyba podobny poziom inteligiencjy( ͡° ͜ʖ ͡°)
@premo: Laska chyba za młoda jest aby zaczaić boomer. Strzelałbym raczej że chodzi o gumę do żucia której już na rynku nie ma wiele wiele lat. No ale co ona może wiedzieć :) na świecie jej nie było gdy dzieciaki żuły bu bu bumbum bumer.