Wpis z mikrobloga

Mam mały pokoik i rok temu sobie kupiłem do niego na zimę biokominek 65x37cm, który powiesiłem na ścianie (bez zabudowywania, po prostu powiesiłem na haczykach)
fajnie się to w trakcie mrozów sprawowało jako dodatkowe źródło ciepła
wiosną kupiłem sobie jednak TV i powiesiłem zamiast tego kominka, mając nadzieję że uda się przed zimą uciec do nowego pokoju, co niestety nie wyszło
inne ściany raczej do powieszenia kominka się nie nadają - na jednej ścianie jest szafa, na drugiej tv, na trzeciej okno, a pod czwartą stoi łóżko, więc nad łóżkiem też nie powieszę xD

i tak teraz sobie kminię, czy nie dałoby rady jakoś tego kominka tymczasowo ustawić na podłodze?
na samych panelach raczej kiepsko, bo jednak trochę ciepła to generuje... ale jakby coś pod to podstawić..?
jak myślicie, dałoby radę to jakoś ogarnąć? co można by dać pod spód? macie jakieś pomysły?
#kominek #biokominek #remontujzwykopem #kiciochpyta
Marcinnx - Mam mały pokoik i rok temu sobie kupiłem do niego na zimę biokominek 65x37...

źródło: comment_hqRl6G89CleD7AwTg7QYk0PC3OoJ3gGM.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Marcinnx: No właśnie jak dasz te płyty to będzie to w pełni bezpieczne. Ewentualnie od biedy jak chcesz to kup sobie te płyty w Castoramie i na tym postaw kominek, żeby na panelach nie stał ( )
  • Odpowiedz
@robertx: no ale ciepło i tak w górę leci, i będzie TV grzało od dołu ( )
ale w sumie z tym położeniem na ziemi na czerwonej płycie miałoby to sens ( ͡º ͜ʖ͡º)
możliwe że gdzieś jeszcze mam resztki w remontowanym pokoju ʕʔ

  • Odpowiedz
@Marcinnx: Tą płytę normalnie wykorzystuje się do robienia obudowy takich biokominków więc spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też myślałem, żeby sobie coś podobnego wstawić ale w końcu wygrał elektryczny :)
  • Odpowiedz
@robertx: mam resztki czerwonej płyty, bo robiłem zabudowę normalnego kominka, więc w ogóle się o nią nie martwię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale chyba sobie to na jutro zostawię, bo już ciemno, zimno.. xD
  • Odpowiedz
@robertx: no może bez przesady xD
ale jak się nie pali, to płytę można pod ścianę/za szafę schować i już całkiem spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
za to jak się rozpali to grzeje konkretnie ʕʔ
  • Odpowiedz