Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MobileVikingsPL
Co jest z wami? Od dłuższego czasu co chwilę gubię zasięg, mimo że pokazuje że mam kilka kresek, i muszę tryb samolotowy odpalać co chwilę. I widzę że nie tylko ja mam taki problem.
Zauważyłem że zazwyczaj się to dzieje gdy jestem w roamingu Orange. I nachalnie się na Orange przełącza, mimo że z innych sieci mam lepszy zasięg. Ustawiłem na sztywno daną sieć i nic z tego, po chwili zaś było Orange. Sprawdzane na innym telefonie I było to samo, więc to nic u mnie.
Jestem z wami już ponad 4 lata i wszystko do tej pory było w porządku, lecz jeśli problem nie minie to będę zmuszony się z wami pożegnać.
#mobilevikings #telefony
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@schreder: nie zrozumiałeś mnie. To działa w drugą stronę, samo mi przeskakuje na roaming orange i co chwilę traci mi się zasięg wtedy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@schreder: głównie w jednym miejscu, w pracy. W domu dużo rzadziej, ale to pewnie ze względu że wtedy siedzę na wi-fi więc nie zauważam. I niestety to się dzieje od dłuższego już czasu, liczone w miesiącach. Czekałem bo raz, że mogli coś z nadajnikami robić, a dwa że mógła być to też wina telefonu. Od niedawna mam inny i dzieje się to samo. Zasięg niby jest a Internetu nie ma.
  • Odpowiedz
@SpeeDKB: Czołem Vikingu. To dość dziwny problem, bo ustawienie sieci na sztywno powinno uniemożliwić jej przełączenie. Skontaktuj się z nami na helpdesk@mobilevikings.pl lub pod 732 007 007, żebyśmy mogli przyjrzeć się Twojemu ruchowi w sieci. Być może konieczna będzie wymiana karty SIM.
  • Odpowiedz