Wpis z mikrobloga

#prawo #kino #cinemacity #film #gwiezdnewojny #starwars
Mili moi, mam mały problem, przy zakupie online biletów na film, który jest za 10 dni omyłkowo kupiłem bilety na inną godzinę niż chciałem. W związku z tym od razu po zakupie zgłosiłem prośbę o edycję lub zwrot biletów i zakup nowych. Dzisiaj otrzymałem odpowiedź, że nie mogę zrezygnować z tych biletów. Czy taka praktyka jest dopuszczalna? Do filmu jeszcze 10 dni, a prawie cała sala pusta...
Dominias - #prawo #kino #cinemacity #film #gwiezdnewojny #starwars
Mili moi, mam mał...

źródło: comment_cR2EzkdpLd0aw1M5yEA7QLvJ81YxFPN4.jpg

Pobierz
  • 11
@Dominias: a próbowałeś podejść do kina i zapytać obsługę, czy jest możliwość przebookowania na inną godzinę?
Bo przez neta to 90% to automaty, zero rozmowy, na żywo masz szansę coś ugrać.
  • 0
@Ryonnen nie mogę zwrócić bo premiera to "wydarzenie specjalne".. Na ich FB kazali mi uderzać bezpośrednio do managera Kinepolis w Poznaniu ale nie mogę się tam dodzwonić, a i jechać specjalnie 60km mi się nie uśmiecha bo mnie pewnie spławi powołując się na regulamin kina.
@Dominias: miałem podobną sytuację, kupiłem bilety na seans 2d w innym kinie a chciałem iść na IMAX. Wszystko dlatego, że CC zawsze ma problem z udostępnieniem biletów w dniu rozpoczęcia sprzedaży. Kiedyś wystarczyło napisać i nie było problemu, tym razem dostałem maila z tą samą treścią jak u Ciebie. W odpowiedzi napisałem więc, że to była ich wina, że nie potrafili ogarnąć systemu i w sumie dostałem zwrot.
Felipe - @Dominias: miałem podobną sytuację, kupiłem bilety na seans 2d w innym kinie...

źródło: comment_sIBYBN0qM4oCwjBxalT8G01DJfmPkOWx.jpg

Pobierz