Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanie do was. Czy ktoś z was zaczynał pracę w rachunkowości w UK i jest w stanie powiedzieć mi czy ciężko jest znaleźć pracę bez doświadczenia jako trainee poza Londynem? (na tyle co przeglądam ogłoszenia to wszędzie przynajmniej pół roku wymagają..). W czerwcu kończę swój gównokierunek na licencjacie i planuję emigrację (o ile to będzie jeszcze możliwe) bo nie ma co tutaj siedzieć. W planie mam start na jakimś magazynie i robienie w tym czasie AAT level 2. W trakcie robienia go ale optymalnie po ukończeniu level 2 chciałbym zacząć szukać pracy jako assistant lub trainee ale no nie będę mieć żadnego
doświadczenia i zastanawiam się czy w ogóle taki plan ma sens aby się tam pchać z takim planem...
22 lata here więc o życiu to mało wiem a niezbyt mam się kogo zapytać. Może ktoś z was coś w tym kierunku robił i jest w stanie powiedzieć jak na takiego zwykłego chłopaczka nie Anglika, pchającego się do pracy biurowej patrzą i jak t w tej rachunkowości na starcie jest.
Z góry dziękuję

#uk #emigracja #anglia
  • 5
  • Odpowiedz
@marekmirek98 Bez doświadczenia trudno w #!$%@?. Generalnie z magazynu trudniej się wyrwać, bo każdy chce doświadczenie w pracy biurowej, więc tym bardziej warto zacząć od apprenticeship.
  • Odpowiedz