Wpis z mikrobloga

@xDrope: w zasadzie to obok siebie leżące dwa zegarki byłyby już satysfakcjonujące. Głównie chodzi o to, ze foty sarbow w sieci są albo nienaturalnie duże, albo właśnie „normalne”. I nie wiem czy to kwestia aparatu, perspektywy, ogniskowej czy nadgarstków. Porównanie do DS1 by mi dużo dało w tej kwestii ;)
@miiihau: prywatnie katuję SARBa, ale to głównie ze względu na jego rozmiar - mam nadgarstek w okolicy 16-16,5cm, więc lepiej mi pasuje rozmiarem do swojego stylu i nadgarstka mimo, że z diverami po 42mm zazwyczaj nie mam problemu. Z większą ręką pewnie certina by się lepiej komponowała.

Oczywiście Certina wygrywa automatem (wyższa klasa, wyższa częstotliwość), jakością bransolety, zapięciem bransolety, normalniejszymi cenami (SARBy są już chyba tylko w okolicy 2k+ i tylko
@xDrope: Można na ebayu dostac później 2k jeszcze, wiec myśle czy to nie ostatni dzwonek, choć wiem ze to i tak trochę dużo jak za ten zegarek. Nie miałem nigdy okazji zobaczyć na zywo... niestety. Mam DS1 i chciałbym coś minimalnie mniejszego i z lekko węższa bransoleta, proporcje SARBa się wydaja się bardziej ok. Dzięki za pomoc kolego :)