Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, studiuje już drugi rok Zarządzanie i Inżynierie Produkcji na AGH i mam sporo wolnego czasu. Nie chciałbym go zmarnować więc planuje nauczyć się jakichś przydatnych umiejętności, które przydałyby mi się w przyszłości na rynku pracy oraz dałyby mi przewagę. Póki co pracuje nad swoim angielskim i będę podchodził 2 raz do francuskiego. Zacząłem też jakiś kurs dla początkujących w Machine Learning z racji tego że znam jakieś podstawy Pythona ale póki co mnie to jeszcze nie zaciekawiło jakoś mocno ( ͡° ʖ̯ ͡°). Macie może jakieś rady albo pomysły?
#studbaza
#rozwojosobisty
  • 4
  • Odpowiedz
@WRCe: Proponuję zamienić francuski na niemiecki. Po tych studiach masz dużą szansę na pracę w niemieckojęzycznej firmie. Może jakieś kursy z kaizen/5s itd?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hod_dog: kizen i 5s powinni go na studiach nauczyć. Nie wiem czy w takim wypadku potrzebny mu jeszcze kurs z tego.
@WRCe: ja bym proponował jednaj więcej języka, a jak nie to coś co Cie interesuje. Po tych studiach znajomość programów cad i cam może się przydać
  • Odpowiedz
@hod_dog: O Kaizen mi cos wspominali jednak niewiele. Sam ksiazke czytalem na ten temat wiec mniej wiecej wiem na czym to polega. Poszukam ciekawych książek i kursów na ten temat. A co do zmiany na niemiecki to sam sie nad tym dalej zastanawiam i faktycznie wydaje sie ze niemiecki jest bardziej rozsądnym wyborem.
  • Odpowiedz
@pepek614: Co do programów CAD miałem sporo zajęć właśnie związanych z projektowaniem w AutoCADzie i Solidworksie. Tym drugim potrafię posługiwać się sprawnie bo nawet mi się to spodobało i w wolnym czasie zrobiłem sobie w nim kilka rzeczy.

Czyli jednak nacisk na język. Postaram się dzisiaj poszukać dobrych stronek do nauki niemieckiego i zaczynam w takim razie. Dzięki wielkie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz