Wpis z mikrobloga

poszukuje jakiegoś epapierosa na prezent dla mamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja sie na tym kompletnie nie znam, ale poszukuje czegoś bardziej "zgrabnego". no i raczej coś łatwiejszego w obsłudze aby nie zniechęcać, jakoś trzeba przekonać mame aby rzuciła fajki. budżet koło stówki
#epapierosy
  • 19
@noshieeeeeeet: @kopytakonia: @kopytakonia:
Nie zgodzę się. Moim zdaniem łatwo przejść na E, ale warunek by nie palić obu wersji i dopasować ilość nikotyny, by mieć ten szum w głowie i ściśnięte gardło jak po fajkach.
No i są ludzie którzy mają nawyk "ręki z papierosem" dla nich trzeba czegoś co się trzyma jak papieros.

@kopytakonia: A to nie jesty podgrzewacz tytoniu? Jak tak to nie polecam. Ani się
@noshieeeeeeet: ok, ale ja nie mam zamiaru leczyć mojej mamy z uzależnień, szukam ciekawego gadżetu na prezent i tyle. wcześniej paliła i wiem ze jej się podobało, dlatego pytam

@SynuZMagazynu: daje rade? a coś bardziej "bajeranckiego"? miała kiedyś coś podobnego do tego joyetech ego aio, ale przepadło w szufladzie x lat temu
@chejka: Nie kupisz nic lepszego od Norda jesli ma byc dyskretne i do stówki. Z linka ktorego ci wrzucilem dojdzie w kilka dni.
Stacjonarnie w PL 110-120 zł.