Wpis z mikrobloga

Witam Endru golara here professional fire z tej strony PONOWNIE BO USUWAJĄ POST ZA WULGARNY JĘZYK XDDD.

Dzisiaj będąc z Matką w sklepie sieci ALDI znalazłem P O T Ę Ż N E piwo FAXE aka "FAX" 1L 5,6 volta .
Zanim sie wyleje spam " już piłem ,usuń " ja pije pierwszy raz . A i żeby nie było , pisze zaraz po spożyciu (pisałem ,ale jak widać¯_(ツ)_/¯) także może mi sie plątać język.

Piwo Jasne , alk. 5,6% poj.1L kraj pochodzenia: Dania Koncern: Royal Unibrew ,Temperatura 21°C

Otwierając piwo pierwsza myśl jaka przeszła mi przez głowe to że wali żubrem ale takim z wódą albo denaturatem..
Z racji tego że jestem profesionalnym amatorskim degustatorem taniego piwa przelewam je do kufla żeby móc ocenić barwe ,pianę i aromat.

Pierwszy łyk atakuje kubki smakowe dostarczając wrażeń smakowych jak i wizualnych . Nie myliłem się , smakuje żubrem z soplicą , barwą przypomina.. w sumie nic nie przypomina piwo jak piwo . Pieni się bardzo intensywnie jakby ktoś dolał mydła bo piany dużo ale po chwili znika (nie wiem czy to plus czy minus ).

Polecam do grania w INSURGENCY gierka w której gra sie "przyjacielami z bliskiego wchodu" albo USA . Tylko UWAGA bo jak sie krzyczy za głośno z tych emocji to matka może usłyszeć z pokoju obok i wypłacić śmigło (100% legit i atesty były robione)

A i do plusów można zaliczyć że jest tanie i dużo 6,00 pln na promocji .

No i to tyle , elo benc jak to sie mówi sie.

Ps Jak jakaś różowa chętna na gierki w PUBG, Insu itp zapraszam pw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pijzwykopem #szczoch #wykoppiwo #gownowpis #gry #enrdutesuje #taniepiwo
AndriuxD - Witam Endru golara here professional fire z tej strony PONOWNIE BO USUWAJĄ...

źródło: comment_7B8rqo3mIFZTWEB2V6G9aHFKu4KUSrh6.jpg

Pobierz
  • 2