Wpis z mikrobloga

  • 1025
Leo Beenhakker o braku zaproszenia przez Bońka:

Jeśli Boniek mówi, że mnie zapraszał, kłamie. Moim zdaniem to skandal i wstyd. Jednak awansowaliśmy jako pierwsi na mistrzostwa Europy. I w sumie przykra sprawa - stwierdził Holender.

- Nie mógł się dodzwonić? Wiele osób ma kontakt ze mną, Jan De Zeeuw, Adam Nawałka, Arek Radomski i wielu innych. Gdyby chcieli, na pewno by dotarli. Nie ma śladu po zaproszeniu, ani na telefonie, ani w mailu, ani w skrzynce pocztowej."
#reprezentacja #mecz #polska #pilkanozna #gorzkiezale
NiMomHektara - Leo Beenhakker o braku zaproszenia przez Bońka:
 Jeśli Boniek mówi, że...

źródło: comment_Klr3OKh55OfF1Pf6NFTsxK74yFXox3Eu.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@NiMomHektara: pamiętam, że janusze i wszyscy "specjaliści" mieli na niego hejt. mój dziadek np mówił, że "to cwaniak, który się wybija, że bierze słabą reprezentację i ją wprowadza na mistrzostwa" nie wiem czy to usłyszał w trwam czy w naszym dzienniku, ale groteskowo brzmi xD
  • Odpowiedz
@kiciupiciu: 2 lata wcześniej Janas z przeciętniakami awansował na MŚ. Wielki Leo po słabym Euro prowadził katastrofalnie kadrę w eliminacjach do MŚ2010. I kto miał na niego #!$%@?? Kto mu płacił wysoką pensję, by skupił się na zajmowaniu polską kadrą, a nie zabierał się za dyrektowanie w holenderskim klubie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@NiMomHektara: rudy leosia po prostu nie lubi i już. Gość zrobił awans z trudnej grupy, skoro lepszą kadrą Janas na MŚ awansował i jego się zaprasza, to czemu u licha nie zaprasza się Leo? Bo nie z Polski? Bo się jakie to gówno ten PZPN?
  • Odpowiedz
@NiMomHektara: oj piecze dupsko ten PZPN o trenerów z zagranicy, bo ci nie daliby se w kasze dmuchać związkowym leśnym dziadkom. To właśnie dlatego Bonieg nigdy nie zatrudni nikogo z zagranicy.
  • Odpowiedz
@NiMomHektara Leo jak na tamte czasy zrobił wynik ponad normę, nie chce nawet myśleć co by zrobił z obecną kadrą, jedno jest pewne tego się nie dowiemy bo leśne dziadki wolą zatrudnić swoich ludzi na selekcjonera i zza kurtyny ustalać skład i bawić się w menadżerkę. Rudy miał fajny start ale #!$%@?ło mu się od tej władzy
  • Odpowiedz