Wpis z mikrobloga

Poniedziałek 9.12.2019
Jeśli chcesz mieć kłopot, potrzebujesz odebrać komuś wsparcie, chcesz komuś zaszkodzić, to tradycyjnie już zapraszam do zostawienia intencji w komentarzach. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób i demonów.

"Proście, a będzie wam odebrane, szukajcie, a zgubicie; kołaczcie, a zamkną wam. Każdy bowiem, kto prosi, jest mu odebrane, a kto szuka, gubi, a kto kołacze, temu zamkną." (Szatan. 7,7-8)

W intencji o nie nawracanie użytkowników wykop.pl


#neuropa #bekazkatoli #dzbanywiary #bekazprawakow #wykop #shitwykopsays #heheszki #szatanomodlitwa
saakaszi - Poniedziałek 9.12.2019
Jeśli chcesz mieć kłopot, potrzebujesz odebrać kom...

źródło: comment_nQZqqyjlP7UCqqqfB5hWyWxa84uuQO1U.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@saakaszi: O to aby Jezus był gejem, abym mógł powiedzieć mu o swych złych uczynkach, o tym że byłem bardzo niegrzecznym chłopcem. Chciałbym bardzo przyjąć do ust jego ciało i odpłacić mu za wszystkie grzechy. Tak mi dopomóż Szatanie. Ave.
  • Odpowiedz
@saakaszi: I to jest właśnie istota diabelstwa - nic twórczego, nic nowego tylko prześmiewcze naśladownictwo, kpina, szyderstwo.. Czyli najprostsza forma "rozrywki" dla zamkniętych na prawdę i pełnych pychy..

Inna sprawa, że tym wpisem i "festiwalem szyderstwa" pod nim - tylko potwierdzacie, że intencja ze wszech miar właściwa :)
  • Odpowiedz
@Zahary_pl: zdradzę ci w sekrecie ze on nie jest satanista, on się z was śmieje tak jak reszta użytkowników plusujących wpis.

To ze katolicy są śmieszni nie potwierdza nic poza tym ze katolicy są śmieszni.
  • Odpowiedz
@dqdq1: pozostaje tylko przypomnieć: "ten się śmieje, kto się śmieje ostatni", a mądrość to m.in. pokora/powściągliwość wobec spraw, których nie rozumiemy.
  • Odpowiedz
@saakaszi o odwagę do dokonania comingoutu dla przedstawicieli polskiego duchowieństwa i prawicowych polityków. O to, żeby pedofilom stygmaty wypaliło, o zamienienie kościołów w biblioteki, kryzys powołań kapłańskich, zerową frekwencję na lekcjach religii i dużo pieniążków dla ateistów. I w intencji szatanowi wiadomej. Szczęść szatan.
  • Odpowiedz
"Proście, a będzie wam odebrane, szukajcie, a zgubicie; kołaczcie, a zamkną wam. Każdy bowiem, kto prosi, jest mu odebrane, a kto szuka, gubi, a kto kołacze, temu zamkną." (Szatan. 7,7-8)


@saakaszi: Z jakiej to książki? ( _)
  • Odpowiedz
Ale śmieszne ktoś się modli ha ha ha


@xX_Dark_Knight_PL_Xx: No jak dla mnie to jest beka, jak ktoś gada sobie jakieś tam magiczne wierszyki wymyślone przez magów wcale nie tak dawno temu i myśli że gadanie tych magicznych wierszyków ma jakąkolwiek moc sprawczą. Czy może nie zrozumiałem czegoś z tzw "modlitw"? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@PDCCH: Udzielasz się na tagu #bekazkatoli stukając w klawiature podskakując z podniecenia gdzie nikt poza wąską grupką wykopków podobnych do ciebie cie nie usłyszy i próbujesz mnie przekonać, że modlitwy to wierszyki dla magów a katolicy do durnie.
Ale beka?
  • Odpowiedz
@xX_Dark_Knight_PL_Xx: No beka. Mam bekę z wszystkich debili wierzących w moc sprawczą swoich czarów marów. W te swoje "cuda" które są zwykłymi oszustwami. No ale nie szarżuj już tak, weź tam sobie wierszyk powiedz i nie gadaj ze mno bo jeszcze zwątpisz w tą swoją magię i magia przestanie działać ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz