Wpis z mikrobloga

@orlen_lite - prosimy o potwierdzenie, czy faktycznie ściganie się w niszowej serii wyścigowej (w dodatku jeszcze niepotwierdzone) oraz rola testowego z cieniem szansy na parę piątków w zespole z dolnej połowy stawki F1 (też niepotwierdzone) to jest to, z czego faktycznie mieliśmy "być zadowoleni" i to jest ta "świetlana" przyszłość Kubicy?

Chciałbym ostatecznie przypieczętować wpisanie Obajtka na listę osób totalnie skompromitowanych, którym nie wolno wierzyć nawet na jedno słowo.

#f1 #kubica
  • 18
@Emes91: każdy normalnie myślący biały człowiek wiedział, że Kubica nie ma szans na fotel w 2020 roku, ale nieeeee powrótowcy wymyślają jakieś ślady ferraryjskie, amerykańskie historie haas wiadomo, Alfę Romeo i inne z dupy teorie, a teraz piszą takie gówna jak ty teraz. Powrótowców powinno się wysłać do psychiatryka, bo to niebezpieczna rasa ludzi _
@ZmutowanaFrytkownica Już kiedyś wyśmiewałem takich "ekspercików po fakcie", którzy dopiero jak coś jest wiadome, to się wychylają z tekstami "no ale to było oczywiste, podkreślam, OCZYWISTE, że tak będzie" xD. Ciekawe, czy podobnie śpiewałeś o samym powrocie Roberta na początku roku.

A swoją drogą, nie widzę, dlaczego Robert miałby nie mieć realnej szansy na fotel w Haasie, w kilku miejscach zresztą czytałem głosy, że ponoć już było prawie dogadane i jebło się
Ciekawe, czy podobnie śpiewałeś o samym powrocie Roberta na początku roku.


@Emes91: możesz zobaczyć mój profil, dopiero po oficjalnych informiacjach z Williamsa i Orlenu uwierzyłem w powrut, nie dmuchałem balonika Cugowskiego. Niektórzy już głosili powrut przy testach w Renault, ja tak nie pisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak samo nie wierzyłem w miejsce na 2020, bo zwyczajnie nie było nigdzie miejsca, to się nie układało w logiczną
@ZmutowanaFrytkownica > możesz zobaczyć mój profil, dopiero po oficjalnych informiacjach z Williamsa i Orlenu uwierzyłem w powrut, nie dmuchałem balonika Cugowskiego Otóż to. A gdyby powrut się nie powiódł, to byłbyś pierwszy do wrzeszczenia "to było OCZYWISTE, że nie wruci, każdy, kto wierzył inaczej, jest DEBILEM, was się powinno w psychiatrykach zamknąć". Tak jak robisz to teraz.