Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu zaprzestałem korzystania z #vkontakte Służył mi w zasadzie do kontaktu z osobami, z którymi studiowałem. Do dziś żyłem w nieświadomości co się aktualnie z tym kontem dzieje. Do czasu maila od administracji dotyczącego zmiany hasła. Z ciekawości postanowiłem się zalogować. Oczywiście żadne z danych, prócz adresu mailowego nie pasowały. Zresetowałem wszystko. Co się okazało. Jakiś rosyjski kretyn, ustawiając na tym koncie dane płci przeciwnej wyłudzał jak się domyślam kasę od naiwnych idiotów. W komentarzach, po ocenzurowaniu umieszcze Wam kilka przykładowych screenów. Trochę się bedę musiał nakombinować, bo owi napaleni idioci, podsyłali jełopowi z Rosji nawet fotki swoich, no... przyrodzeń. A jak w ogóle owy rusek stał się posiadaczem mojego konta? Nie jestem pewien, ale może wyciek danych z Morele się temu przysłużył. Ale to tylko domysły. #technologia #bezpieczenstwo #polska
  • 5
@mourise: Ale co ma wyciek w morele do konta vkontakte? Nie mów tylko, że wszędzie używasz tych samych haseł, w dodatku na ruskich portalach... Nie idź tą drogą, zmieniaj hasła na różne, nawet jakiś prefix dodawaj...