Oczywiście akcja bramkowa na 3:0 po wygranej główce Kante, asysta drugiego stopnia.
Już pominę, że Kante lata od jednej bramki do drugiej i odbiera skutecznie piłki, przeszkadza przeciwnikowi, a Niezgoda? Przyspawany i czeka na piłeczkę mimo że na boisku od 20 minut jest, ale oczywiście dla ,,ekspertów'' Niezgoda jest lepszy bo ma więcej bramek xD! No trudno aby nie miał jak grał więcej.

Niezgoda nie pasuje do stylu Legii i jedynie na co się może nadać to właśnie ostatnie 20-30 minut.
Brać kasę w zimę i ściągać napastnika ala Kante/Carlitos jacy nie są przyspawani do murawy i nie mają technikę.

A Luquinhasa niestety długo w Legii nie będzie.
Chłopak jest motorem napędowym ofensywy Legii.

#mecz #legia #ekstraklasa
  • 7
@technojezus: Nie zgodzę się, Luqi jest dobry ale uważam ze jakby tyle szans dostał Agra to by grał jeszcze lepiej, widać było na sparingach i w meczach kontrolnych ze to swietny piłkarz a mimo to znowu został skreślony.
@LordBadmigthonIII: Nie fanatyzm tylko brutalne fakty jak widać dla niektórych.

Tak jak Niezgoda nie nadaje się do gry od pierwszych minut, bo po prostu jest przyspawany do murawy, nie wraca się do obrony i kompletnie nic nie robi, tak samo Wieteska nie nadaje się do gry od pierwszysch minut bo to babolarz i ja nie wiem co on robi w Legii.

Kante kolejne spotkanie bardzo dobre z rzędu i to nie
@technojezus: To prawda że Kante ostatnio dużo lepiej wygląda. Ale to zupełnie inny typ napastnika. Dałbym im razem szansę. Mam nadzieję że z pożytkiem dla drużyny. Rozumiem aby krytykować Jarosława, ale on jednak zdobył te 11 bramek, a to chyba nie jest przypadek i to w 16 spotkaniach, w dużej większości nie od pierwszej minuty.
@technojezus: Ja w ogole nie rozumiem tego porowynwania zawodnikow. Jeden i drugi to calkiem inny typ, na rozne mecze raz moze byc Kante bardziej przydatny, raz Niezgoda. Jak dla mnie wlasnie czegos takiego potrzebujemy, roznorodnosci w ataku, a to ta dwojka nam daje.

@LordBadmigthonIII: A ja nie rozumiem dlaczego krytykowac Jarka. Jeden i drugi ma w miare udana runde, jak ktos jest troche lepszy to od razu tego drugiego trzeba
a rozne mecze raz moze byc Kante bardziej przydatny, raz Niezgoda.

@miki4ever: bzdura. W Legii nie oszukujmy się, ale praktycznie w każdym meczu Legia dominuje przeciwnika i gra w ataku pozycyjnym. Przy takim ataku Niezgoda kompletnie się nie sprawdza i hamuje Legię. Niezgoda byłby dobry na kontrataki, ale Legia w lidze tak nie gra.
Może się ktoś z tym nie zgadzać ale to fakt.